Dvanáctka rozmetala Přerov

(31.05.2018) Nejmladší žáci se rozloučili s domácím prostředím vysokým vítězstvím. Do sítě Přerova nasázeli neuvěřitelných osmnáct gólů.

16.kolo, středa 30.5.2018
18:0
1. FC Přerov
Branky: 4. Ondřej Brzezina (1:0), 5. Ondřej Brzezina (2:0), 7. Trong Tuan Ngoc Nguyen (3:0), 8. Trong Tuan Ngoc Nguyen (4:0), 9. Richard Gordan (5:0), 16. Daniel Sikora (6:0), 25. Jan Folvarčný (7:0), 29. Ondřej Brzezina (8:0), 34. Jakub Jan Nalewajka (9:0), 36. Richard Gordan (10:0), 41. Jan Folvarčný (11:0), 44. Václav Staszko (12:0), 54. Matěj Tumlíř (13:0), 59. Richard Gordan (14:0), 63. Filip Čmiel (15:0), 74. Filip Čmiel (16:0), 76. Damian Jopek (17:0), 90. Matěj Tumlíř (18:0). Rozhodčí: Jiří Wawrzyk.
FK Fotbal Třinec: Vojtěch Broda, Damian Jopek, Richard Gordan, Trong Tuan Ngoc Nguyen, Martin Gaszek, Filip Čmiel, Petr Čmiel, Václav Staszko, Jan Folvarčný, Jakub Jan Nalewajka, Miroslav Murin, Filip Noga, Ondřej Brzezina, Kateřina Gaurová, Daniel Sikora, Kryštof Horniak, Patrik Gomola, Matěj Tumlíř. Trenér: Petr Hrazdílek.
1. FC Přerov: Adam Březina, Václav Sedláček, Adam Leitner, Patrik Kratochvíl, Lukáš Holík, Matyáš Rejhon, Tomáš Řezníček, Ondřej Neradil, Yorick Jakubec, Filip Kosek, Alex Batkhuu, Michal Marák, Tomáš Kojecký, Lukáš Smékal. Trenér: Ferdinand Kadlčík.
Počet diváků: 10

Petr Hrazdílek, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„I přesto, že jsme do utkání nasadili sedm hráčů patřících ročníkem nasazení do starší přípravky, utkání jsme měli od úvodní minuty plně pod kontrolou a bylo jen otázkou, kolik branek soupeři uštědříme.“