Dvanáctka prohrála s Opavou a celkové vítězství nemá ve svých rukách

Dvanáctka prohrála s Opavou a celkové vítězství nemá ve svých rukách

(28.05.2018) Souboj dvou nejlepších celků soutěže dopadl lépe pro hráče Opavy, kteří po výhře na třineckém trávníku odskočili svému soupeři na rozdíl čtyř bodů.

27.kolo, sobota 26.5.2018
FK Fotbal Třinec
3:5
Slezský FC Opava
Branky: 5. Trong Tuan Ngoc Nguyen (1:0), 23. Trong Tuan Ngoc Nguyen (2:0), 37. Vojtěch Hranoš (2:1), 48. Tobiáš Winkler (2:2), 58. Jakub Pecník (2:3), 60. Šimon Tomíček (2:4), 76. Vojtěch Hranoš (2:5), 80. Václav Staszko (3:5). Rozhodčí: Tomáš Boráň.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Schovanec - Damian Jopek, Lukáš Trombik, Trong Tuan Ngoc Nguyen, Robin Krzyžanek, Marián Ballon, Martin Gaszek, Filip Čmiel, Petr Čmiel, Václav Staszko, Jan Folvarčný, Jakub Jan Nalewajka, Miroslav Murin, Filip Noga, Ondřej Brzezina, Lukáš Lipowski. Trenér: Petr Hrazdílek.
Slezský FC Opava: Matyáš Kadlec - Michal Vladař, Filip Endrych, Jakub Galík, Tomáš Hejhal, Kryštof Hendrych, Vít Hendrych, Vojtěch Hranoš, Patrik Jaroš, Daniel Kubát, Eliáš Míška, Jakub Pecník, Tobiáš Winkler, Šimon Tomíček, Alex Zacpal, Tobias Breksa, Tobiáš Souček. Trenér: Radim Maloch.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Petr Hrazdílek, trenér Třince

„Utkání se hodnotí těžce. Ve šlágru se utkaly dva nejlepší týmy soutěže a kvalita utkání tomu nasvědčovala. Dovolím si říct, že jsme byli po většinu utkání lepším mužstvem, ovšem o výsledku rozhodla naše neschopnost proměnit i ty nejvyloženější šance a naopak neskutečná produktivita hostujících hráčů, kteří z minima vytěžili maximum. Fyzicky vyspělí útočníci nás trestali z rychlých brejků v době, kdy jsme za stavu 2:0 pro nás měli plno šancí utkání rozhodnout definitivně v náš prospěch. Nicméně přesto všechno musím naše kluky pochválit. Ukázali, že jsou schopni přehrávat i tak kvalitního soupeře, jakým Opava bezesporu je, a i když v přímém souboji o konečné první místo v soutěži smolně prohráli, pokud v tréninku nepoleví, čeká některé z nich nadějná budoucnost.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

K návratu do sestavy pomůže pracovitost, říká Kubala

K obratu na Vyšehradě vyrovnávající brankou zavelel útočník Filip Kubala, jenž se rve o místo v základní jedenáctce třineckého týmu.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál