S Jihlavou dorostenci prohráli

S Jihlavou dorostenci prohráli

(28.03.2018) Sedmnáctku čekal nelehký úkol - duel na půdě Jihlavy proti lídrovi Moravskoslezské dorostenecké ligy. Dorostencům se nepodařilo zvítězit, prohráli 3:1, avšak se ctí. Výkon ocenil i trenér Martin Zbončák.

18.kolo, pátek 23.3.2018
Vysočina Jihlava
3:1
(1:1)
FK Fotbal Třinec
Branky: 21. Václav Havlín (1:0), 24. Robert Walaski (1:1), 56. Jan Růžička (2:1), 65. Václav Havlín (z penalty, 3:1). Rozhodčí: Martin Havlín - Lukáš Machač, Jiří Šetek. Žluté karty: Duc Dat Trinh, Adam Novák - Jan Pilch.
Vysočina Jihlava: Adrian Doležal - Jakub Vácha (73. Michal Trnka), Vít Vraspír, Martin Fila (76. Marek Malata), Karel Pojezný (56. Matyáš Havel), Duc Dat Trinh, Fares Shudeiwa (68. Lukáš Samek), Jan Růžička (59. Adam Novák), Lukáš Trnka, Václav Havlín, Šimon Čermák. Trenér: Libor Smejkal.
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel - Dominik Horňák (70. Tomáš Laba), Robert Walaski, Josef Bujok, Ondřej Kisza, Jan Pilch, Filip Dohnal (61. Adam Michalek), Jakub Walek, Dominik Špulica, Ondřej Jalovičor, Mariusz Chmiel (70. Adam Puczok). Trenér: Martin Zbončák.
Počet diváků: 70

Ohlasy trenérů

Martin Zbončák, trenér Třince

„ V Jihlavě jsme se suverénním lídrem tabulky odehráli velmi dobré utkání. V podzimním klání jsme na domácí půdě zvítězili 3:1, což je zatím jediná bodová ztráta týmu z Vysočiny, který nám tak měl v tomto utkání co vracet. Soupeř se dostal do vedení po rohovém kopu a našem nedůsledném bránění při dohrání standardky. Chvíli poté jsme se radovali my, když Špulicovu zblokovanou střelu z přímého kopu dostal do sítě Walaski. Ve druhém poločase jsme inkasovali po nechytatelné trefě z 18 metrů a na 3:1 Jihlava zvýšila z velmi přísně nařízené penalty. I přes prohru musím kluky pochválit za předvedený výkon.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál