Nejmladší dorost s Vítkovicemi bodoval

Nejmladší dorost s Vítkovicemi bodoval

(15.05.2018) Mladší dorostenci nenavázali na své starší kolegy a divákům ve svém utkání nenabídli žádný gól. Zápas tak skončil neoblíbenou remízou 0:0.

25.kolo, sobota 12.5.2018
FK Fotbal Třinec
0:0
(0:0)
MFK Vítkovice
Rozhodčí: Kamil Kleinhampl - Maxim Kontoršikov, Viktor Polok. Žluté karty: Tomáš Laba, Viktor Kubla (oba Třinec).
FK Fotbal Třinec: Matouš Huczala - Tomáš Laba (41. Samuel Ligocki), Viliam Kubla, Michael Safak, Jan Szarzec, Filip Dohnal (41. Jakub Lysek), Matteo Burgo, Pavel Rusz, Lukáš Bora, Damian Žabka (41. Daniel Ryszavy), Martin Tvrdý (69. Mateusz Klimek). Trenér: Jindřich Dohnal.
MFK Vítkovice: Maxim Pitřík - Changyoon Woo, Daniel Michálek, Richard Hadaš, Pavel Strakoš, Dominik Holaň (37. Antonín Paseka), Richard Němčík, Jakub Kouřil, Jakub Vrbka, Sangyoon Woo, Lukáš Pribela. Trenér: Leon Dostalík.
Počet diváků: 20

Ohlasy trenérů

Jindřich Dohnal, trenér Třince

„V prvním poločase byl soupeř častěji u míče, ale my jsme dobře bránili a do žádných vyložených šancí jsme ho nepustili. V přechodové fázi jsme byli nepřesní, kazili jsme hodně jednoduchých přihrávek a naše protiútoky končily již v zárodku. Ve druhé půli jsme hru vyrovnali, zpřesnili jsme kombinaci a vytvořili si několik příležitostí k zakončení. Hrálo se ve vysokém tempu, obě mužstva se snažila rozhodnout. Hráči odvedli poctivý výkon.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Druhou polovinu zahájí předehrávka v Prostějově

Soubojem mezi Prostějovem a Třincem vstoupí druhá nejvyšší soutěž do jarní části. V předehrávaném 16. kole se naši fotbalisté porvou v přímém souboji o deváté místo. Utkání začíná na prostějovském stadionu ve 13:30.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál