U15: Vzali si zpět tři body

U15: Vzali si zpět tři body

(14.05.2019) Odvetný zápas na domácím poli soupeře patřil slezskému celku. Svěřenci trenéra Pavla Filipczyka oplatili porážku, kterou utržili doma proti Šumperku a tím si odvezli tři body zpátky do Třince.

16.kolo, sobota 11.5.2019
Šumperk
2:6
(1:3)
FK Fotbal Třinec
Branky: 4. Mateusz Bartnicki (0:1), 10. Andrej An Khanh 1Nguyen (0:2), 20. Martin Šincl (1:2), 34. Viktor Buryan (3:3), 42. Michal Sikora (1:4), 50. Mateusz Bartnicki (1:5), 57. Viktor Buryan (1:6), 61. Michal Václavek (2:6). Rozhodčí: Lukáš Doležal - Tomáš Doležal, Vladislav Rulíšek. Žluté karty: David Komínek (Šumperk).
Šumperk: Denis Faulhammer - Filip Podhorný (36. Adam Hovanec), Petr Dostál (56. Filip Ondráček), Martin Tyl, Libor Vicenec (56. Matěj Churavý), Martin Šincl, Pavel Matura, David Komínek, Lukáš Karger, Ondřej Krahula, Michal Václavek. Trenér: Jakub Bauer.
FK Fotbal Třinec: Jakub Benedik (60. Vojtěch Bocek) - Pavel Klimek, Mário Jantošík, Ondřej Kajfosz, Matěj Mieszek, Kryštof Labaj (65. Šimon Jalovičor), Andrej An Khanh Nguyen, Viktor Buryan, Michal Sikora (55. Šimon Roček), Mateusz Bartnicki, Jakub Kajfosz (44. Tomáš Sikora). Trenér: Pavel Filipczyk.
Počet diváků: 50

Ohlasy trenérů

Pavel Filipczyk, trenér FK FOTBAL Třinec

„Často říkám, že jsme měli mnoho šancí, které se nám nedaří proměňovat. V tomto zápasu to nebyla pravda. V prvních deseti minutách jsme soupeři dali dva góly z dvou střel. Soupeři se pak podařilo snížit. Těsně před poločasem jsme jim dali třetí gól do šatny. O poločase jsme si řekli, že se budeme snažit dál hrát dopředu, což nám i vycházelo. Myslím si, že pouze štěstí, nám nepomohlo. Kluci s Šumperkem doma prohráli před dvěma týdny 0:1 a šlo na nich vidět, že jim to chtějí oplatit. Můžu říct, že výkonnostně i odhodláním všech hráčů to byl náš nejlepší zápas v této sezóně. Šlo vidět, že kluci si fotbal užívali, bojovali s nasazením a šli si pro výhru od první minuty.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Přidej se k nám

Po nucené pauze opět do pohybu. Přijďte s dětmi 15.6.2020 na fotbalový nábor a staňte se členy naší fotbalové rodiny. Budeme se na Vás těšit na 4.ZŠ ve velké tělocvičně od 16 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál