U19: Náhlý obrat jim vzal výhru

(01.04.2019) Dvoubrankový náskok nedokázal třinecký celek udržet. Domácí tým se s vervou pustil do druhého poločasu a vstřelil rychlé čtyři branky. Ty rozhodly o výhře Líšně, jelikož svěřencům trenéra Radomíra Korytáře se v utkání nepodařilo znovu skórovat a výsledek zvrátit.

18.kolo, sobota 30.3.2019
SK Líšeň
4:2
(0:2)
Branky: 7. Jan Pilch (0:1), 18. Ondřej Jalovičor (0:2), 54. Filip Chládek (1:2), 59. Ladislav Šenkyřík (2:2), 63. Filip Chládek (3:2), 67. Marek Jucha (4:2). Rozhodčí: Roman Fabeš - Marek Havlín, Martin Hudec. Žluté karty: Marek Jucha, Dominik Svoboda.
SK Líšeň: Marek Malecký - David Rudyk, Vojtěch Červík, Tomáš Bílek (51. Filip Chládek), Fili pGrábl, Ladislav Šenkyřík, Marek Jucha (87. Jakub Henzl), Jakub Zbitek, Dominik Svoboda (77. Filip Kříž), David Strnad (47. René Jašek), Patrik Loup. Trenér: Zdeněk Šmýd.
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Roman Wilk, Ondřej Kisza, Jan Pilch, Ondřej Jalovičor (87. Adam Michalek), Jakub Walek, Adam Lasota (28. Kamil Slowiaczek), Petr Niemczyk, Daniel Jež (63. Mariusz Chmiel), Josef Bujok, Filip Szotkowski (51. Adam Puczok). Trenér: Radomír Korytář.
Počet diváků: 50

Radomír Korytář, trenér FK FOTBAL Třinec

„Odehráli jsme dva rozdílné poločasy. V Prvním poločase náš herní projev byl dobrý, rychlý, přímočarý i technicky jsme to zvládli. Také jsme se dostali do dvoubrankového vedení po rychlém přechodu do útoku. Ve druhém poločase jsme během patnácti minut dostali čtyři branky, jak by se hráči báli vyhrát. Soupeř nás dostal pod tlak a my jsme najednou nevěděli, jak tyto herní situace řešit. Je to škoda, protože utkání jsme měli dobře rozehrané.“