U19: Schází úspěšná koncovka

U19: Schází úspěšná koncovka

(16.09.2019) Herní převaha v utkání ještě nezaručí jeho výhru. To zkousávají nejstarší dorostenci, když jejich nezdar v koncovce je jako zakletý. Těžké jsou poté tyto boje, zvlášť když třinečtí mladíci přehrávají soupeře po větší část herní doby, ale ten dokáže využít příležitosti před bránou a skórovat.

7.kolo, sobota 14.9.2019
SK HS Kroměříž
1:0
(1:0)
FK Fotbal Třinec
Branka: 17. Jiří Sigmund (1:0). Rozhodčí: Jiří Polák - Ivan Vostrejž, Dalibor Černý. Žluté karty: Štěpán Heinz, Jan Žiška (Kroměříž).
SK HS Kroměříž: Jakub Benedikt - Jan Žiška, Dominik Ševčík, Ondřej Košárek, Karel Pospíšil, Daniel Sedláček (74. Jakub Dočkal), Štěpán Heinz, Tomáš Vojáček (55. Daniel Dušek), Petr Švajda, Petr Oračko (87. Pavel Otáhal), Jiří Sigmund. Trenér: Karel Heinz.
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel - (46. Ondřej Mrózek), Pavel Rusz, Jakub Walek, Adam Michalek (64. Josef Bujok), Miroslav Hamrozi (54. Lukáš Bora), Adam Puczok (59. Mariusz Chmiel), Ondřej Jalovičor, Adam Lasota, Matteo Burgo, Tomáš Laba, David Maceček. Trenér: Radomír Korytář.
Počet diváků: 60

Ohlasy trenérů

Radomír Korytář, trenér FK FOTBAL Třinec

„Pořád se trápíme s produktivitou v utkání. Máme převahu, ale jen po pokutové území soupeře, kde nám chybí finální fáze, nápaditost a rychlost provedení. V těchto činnostech se musíme zlepšit.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Nehráli jme to, co jsme si řekli,“ řekl Jakus po utkání v Pardubicích

Po sedmi zápasech, v nichž bodovali, vyšli třinečtí fotbalisté naprázdno. Utkání na trávníku vedoucích Pardubic se jim výsledkově ani herně nevyvedlo. „Hráli jsme zbytečně ustrašeně,“ prohlásil třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál