U19: Závěr utkání je připravil o body

(15.10.2019) Slibně rozehrané utkání měli hráči třineckých barev po většinu celého zápasu. Bohužel chyby, které pod tlakem ze strany soupeře udělali, je připravily o cenné tři body během závěrečných minut.

11.kolo, neděle 13.10.2019
FC Fastav Zlín
3:2
(0:0)
Branky: 52. Miroslav Hamrozi (penalta, 0:1), 76. Robin Hruška (1:1), 78. Adam Michalek (penalta, 1:2), 80. Robin Hruška (2:2), 85. Filip Lehký (3:2). Rozhodčí: Lukáš Hubený - Jiří Slabý, Jakub Kučera. Žluté karty: Milan Knedla - Ondřej Mrózek.
FC Fastav Zlín: Štěpán Bachůrek - Lukáš Kadrle, Tomáš Šimoník, Patrik Kulíšek, Radim Jadrníček (25. Vlastimil Maliňák), Filip Jura, Filip Lehký, Martin Marek, Daniel Mach (76. Tomáš Chrudina), Milan Knedla (59. Alex Löbb), Robin Hruška. Trenér: Milan Otépka.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Luděk Maceček, Tomáš Laba, Pavel Rusz, Matteo Burgo, Miroslav Hamrozi (83. Filip Dohnal), Adam Michalek, Jakub Walek, Ondřej Jalovičor (89. Mariusz Chmiel), Jan Pilch (60. Adam Puczok), Adam Lasota. Trenér: Radomír Korytář.
Počet diváků: 50

Radomír Korytář, trenér FK FOTBAL Třinec

„V prvním poločase jsme měli slibné brankové příležitosti, kterými jsme pohrdli, ale i tak kluci hráli slušně. Ve druhém poločase jsme se dostali dvakrát do vedení, ale v závěru hry jsme přišli o všechny body. Soupeř nás pak přehrával, dostal nás pod tlak a my jsme chybovali.“