U19: Soupeř srovnal skóre

(04.11.2019) Vypadalo to jako jednoznačné utkání pro domácí, když po prvním poločase vedli nad Vítkovicemi 2:0. Bohužel hru, kterou předváděli svěřenci trenéra Radomíra Korytáře v první půli, vzal poté za své soupeř. Ten v druhém poločase srovnal skóre na 2:2 a utkání s tímto výsledkem také skončilo.

14.kolo, sobota 2.11.2019
2:2
(2:0)
MFK Vítkovice
Branky: 26. David Maceček (1:0), 32. David Maceček (2:0), 62. Martin Snokrot (2:1), 75. Marek Šindler (2:2). Rozhodčí: Petr Laštuvka - Jan Krupa, David Kaszper. Žluté karty: Tomáš Laba, Matteo Burgo - David Žídek.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Luděk Maceček, Tomáš Laba, Ondřej Jalovičor (79. Mariusz Chmiel), Matteo Burgo, Adam Michalek, Jakub Walek, Jan Pilch (68. Lukáš Bora), Adam Puczok, Adam Lasota (80. Miroslav Hamrozi), David Maceček. Trenér: Radomír Korytář.
MFK Vítkovice: Patrik Jílovec - David Žídek, Jakub Kanovský (66. Martin Gula), Adam Turek, Marek Šindler, Patrik Rýc (46. Marek Dujsík), Jan Raška, David Menšík, Filip Pagáčik (46. Lukáš Pribela), Vítězslav Leixner, Martin Snokrot. Trenér: Lubomír Adler.
Počet diváků: 25

Radomír Korytář, trenér FK FOTBAL Třinec

„Odehráli jsme dva rozdílné poločasy, v prvním jsme se střelecky prosadily dvěma brankami. Ve druhém poločase jsme nepodrželi míč, měli jednoduché ztráty a soupeř z toho vytěžil maximum. Remíza je spravedlivá.“