U18: Štěstí dopomohlo soupeři k výhře

U18: Štěstí dopomohlo soupeři k výhře

(09.10.2019) Šance, které neproměnili třinečtí v prvním poločase rozhodly o vítězi utkání. Soupeř, ač se štěstím, se v pokutovém území dokázal během deseti minut dvakrát prosadit a to mu postačilo k tříbodovému zisku.

10.kolo, sobota 5.10.2019
1. FC Přerov
2:1
(0:1)
FK Fotbal Třinec
Branky: 28. Lukáš Kovalovský (0:1), 70. Petr Mirvald (1:1), 80. Tomáš Otáhal (2:1). Rozhodčí: Radek Běhal - Monika Hausnerová, Ladislav Kundrát.
1. FC Přerov: David Bělka - Miroslav Jánský, Aleš Caletka, Matěj Kytlica, Petr Ondrouch, Maxmilian Mohapl, Tomáš Sedláček, Tomáš Vojtěchovský (70. Petr Pospíšil), Tomáš Otáhal, Tadeáš Koryčan, Petr Mirvald (89. Tomáš Vařecha). Trenér: Petr Bogdaň.
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel - Michael Safak, Martin Nieslanik, Dominik Sikora, Daniel Ryszavy (71. Matěj Mieszek), Jan Pilch (77. Filip Pollák), Adrian Skupien, Lukáš Kovalovský (83. Viktor Buryan), Jakub Lysek (63. Patryk Kisiala), Lukáš Bora, Eduard Byrtus. Trenér: Slawomir Machej.
Počet diváků: 40

Ohlasy trenérů

Slawomir Machej, trenér FK FOTBAL Třinec

„V prvním poločase kluci předvedli dobrý výkon a zaslouženě vedli 0:1. Po pauze soupeř byl už oproti nám rychlejší, vyhrával osobní souboje a bohužel i štěstí stálo na jeho straně. Při prvním gólu se nešťastně míč odrazil od nohy našeho obránce a brankář jej stihl polapit až za brankovou čárou. I při druhém gólu to bylo o štěstí soupeře kdy mu asistovala tyč, od které se míč odrazil přímo na kopačky nabíhajícímu útočníkovi. Za celý dobře odehraný zápas kluci zaslouží pochvalu, je jen škoda nevyužitých šancí v prvním poločase.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Nehráli jme to, co jsme si řekli,“ řekl Jakus po utkání v Pardubicích

Po sedmi zápasech, v nichž bodovali, vyšli třinečtí fotbalisté naprázdno. Utkání na trávníku vedoucích Pardubic se jim výsledkově ani herně nevyvedlo. „Hráli jsme zbytečně ustrašeně,“ prohlásil třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál