U18: Další tři body z venkovního utkání

U18: Další tři body z venkovního utkání

(05.11.2019) Cenné body si přivezli starší dorostenci z Vítkovic. Celý tým bojoval velmi statečně a houževnatě. Velkou měrou přispěl k výhře týmu Matúš Kultan, který asistoval při obou gólech.

14.kolo, neděle 3.11.2019
MFK Vítkovice
1:2
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 50. Lukáš Bora (0:1), 75. Michael Němec (1:1), 79. Josef Bujok (1:2). Rozhodčí: Vojtěch Dedek - Jaromír Richtár, Daniel Priesol. Žlutá karta: Lukáš Bora (Třinec).
MFK Vítkovice: Viktor Bůžek - Martin Gula, Michael Němec, Filip Kostelanský, Pavel Strakoš (62. Jakub Kanovský), Jakub Kouřil, Richard Hadaš (61. David Menšík), Matěj Štulík, Antonín Paseka (71. Vít Piecha), Matěj Kaspřík, Lukáš Pribela. Trenér: Pavel Keprt.
FK Fotbal Třinec: Tomasz Gleta - Josef Bujok, Michael Safak, Bogdan Borski, Mariusz Chmiel, Filip Dohnal, Matúš Kultan (79. Viktor Buryan), Daniel Ryszavy (66. David Zogata), Pavel Rusz (90. Matěj Mieszek), Vojtěch Kaniok (73. Patryk Kisiala), Lukáš Bora. Trenér: Slawomir Machej.
Počet diváků: 35

Ohlasy trenérů

Slawomir Machej, trenér FK FOTBAL Třinec

„V prvním poločase zápas s Vítkovicemi byl velmi vyrovnaný. Optickou převahu v držení míče měl soupeř, my jsme zase zodpovědně bránili a nepustili jsme ho do zakončení. Na druhé straně jsme měli jednu jasnou šanci, kterou jsme nevyužili. V druhé půli se nám podařilo dát gól z brejku. Matúš Kultan výborně poslal přihrávku na Lukáše Boru, který vyhrál souboj s obráncem a posunul nás do vedení. Vítkovice pořád tlačili na naší obranu, až se jim podařilo překvapit našeho gólmana střelou z dálky a bylo vyrovnáno. Dobře jsme reagovali na vstřelený gól a po dalším brejku jsme ze standardní situace dali branku. Přihrával opět Kultan a Bujok se postaral o krásný gól. Tři body vezeme domů!“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U13, U12, U11: Přátelská utkání

Třinečtí mladší žáci a starší přípravka hostili soupeře z Opavy a Frýdku-Místku. V přátelském utkání se vystřídali všichni hráči, vyzkoušeli si nové pozice i herní taktiky.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál