U17: Dotáhli soupeřův náskok a remizovali

U17: Dotáhli soupeřův náskok a remizovali

(15.10.2019) Dvoubrankový náskok, který si v průběhu hry soupeř dokázal vytvořit, umazali svěřenci trenéra Karla Macečka až v závěru celého zápasu. Remízou dopadlo utkání jen díky velkému nasazení a odhodlání třineckého týmu skórovat.

11.kolo, neděle 13.10.2019
FC Fastav Zlín
2:2
(1:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 36. Marek Švach (1:0), 47. Tom Slončík (2:0), 73. Filip Pollák (2:1), 88. Eduard Byrtus (2:2). Rozhodčí: Jiří Slabý - Jakub Kučera, Lukáš Hubený.
FC Fastav Zlín: Tadeáš Michalčík - Matěj Slouk, Adam Buchta, Marek Švach (67. Ondřej Zbranek), Tom Slončík, Patrik Šůstek, Radim Hamalčík (85. Lukáš Smilauer), Jan Krystek (79. Jakub Hlavňovský), Jiří Kvasnička (58. Jakub Slaměna), Alexandr Bužek, Radek Ovesný (50. Tomáš Fuksa). Trenér: Radek Matulík.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Jan Hamrozi, David Zogata, Matúš Kultan, Vojtěch Kaniok, Eduard Byrtus, Jiří Ondryhal, Dominik Sikora (71. Patryk Kisiala), Marek Poništ, Petr Rusz (58. Filip Pollák), Adam Zabystrzan. Trenér: Karel Maceček.
Počet diváků: 40

Ohlasy trenérů

Karel Maceček, trenér FK FOTBAL Třinec

„V prvním poločase to z naší strany nebylo úplně povedené, chybělo nám maximální nasazení. Na konci prvního a na začátku druhého poločasu soupeř potrestal naše chyby v rozehrávce a vedl 2:0. Jsem rád, že kluci ukázali dobrý charakter, zvýšili nasazení a ve zbytku zápasu jsme soupeře začali přehrávat a vytvářet si gólové šance, dvě z nich jsme proměnili a vybojovali tak aspoň remízu.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Naše mužstvo má potenciál, nepochybuje kapitán Kušnír

Kapitán třineckých fotbalistů Ondřej Kušnír se domnívá, že jeho mužstvo mělo na podzim na víc. „Budeme pracovat na tom, abychom se dostali na přední příčky,“ přislíbil.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál