U17: I přes prohru neodehráli špatný zápas

U17: I přes prohru neodehráli špatný zápas

(13.11.2019) S podzimem se rozloučili v posledním zápase sice bez bodového zisku, zato ale kvalitním utkáním. S Brnem, které se umístilo na druhém místě v podzimní části, se kluci dokázali zdárně popasovat. Mimo chvíle, kdy inkasovali branku, tým hájící barvy Třince dokázal se soupeřem hrát vyrovnanou partii po většinu zápasu.

15.kolo, neděle 10.11.2019
FC Zbrojovka Brno
5:1
(1:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 45. Damián Strnad (1:0), 46. Vladimír Kolečkář (2:0), 63. Vladimír Kolečkář (3:0), 67. Vojtěch Kaniok (penalta, 3:1), 69. Lukáš Kos (4:1), 85. Lukáš Kos (5:1). Rozhodčí: Jan Vařacha - Karel Mach, Miroslav Nejezchleb. Žlutá karta: Vladimír Kolečkář (Brno).
FC Zbrojovka Brno: Vojtěch Partl - Václav Krč, Jakub Slavíček, Richard Zapletal (57. Martin Zivčák), Damián Strnad, Lukáš Kos, Martin Černý, Adam Ryška (46. Patrik Žourek), Vladimír Kolečkář, Daniel Holásek, Pavel Šuba. Trenér: Lukáš Kříž.
FK Fotbal Třinec: Jakub Haratyk - Jiří Ondryhal, Jan Hamrozi, Matúš Kultan, Filip Pollák (46. Vojtěch Kaniok), Eduard Byrtus (78. Patryk Kisiala), David Zogata, Dominik Sikora, Petr Rusz, Adam Zabystrzan, Marek Poništ. Trenér: Karel Maceček.
Počet diváků: 60

Ohlasy trenérů

Karel Maceček, trenér FK FOTBAL Třinec

„I přesto, že jsme prohráli, tak kluci neodehráli špatný zápas. Šikovným klukům z Brna se v poli vyrovnali, vytvářeli jsme si i šance, ale na rozdíl od soupeře jsme je neproměnili. V této činnosti bylo Brno mnohem přesnější, důraznější a hlavně úspěšnější. Nás navíc bohužel srazily individuální chyby, po kterých jsme soupeři gólové šance nabídli.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Naše mužstvo má potenciál, nepochybuje kapitán Kušnír

Kapitán třineckých fotbalistů Ondřej Kušnír se domnívá, že jeho mužstvo mělo na podzim na víc. „Budeme pracovat na tom, abychom se dostali na přední příčky,“ přislíbil.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál