U16: V nastaveném čase se rozhodlo o vítězi

U16: V nastaveném čase se rozhodlo o vítězi

(07.10.2019) S vedoucím celkem tabulky se poprali hráči trenéra Petra Sostřonka velmi dobře. Ačkoliv v samotném závěru utkání inkasovali a to rozhodlo o vítězi, herně se po rozpuštěném úvodním respektu ze soupeře na něj dotáhli. Odehráli tak s lídrem soutěže téměř vyrovnanou partii.

10.kolo, sobota 5.10.2019
1. FC Přerov
1:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Branka: 90+1. David Mlčoch (1:0). Rozhodčí: Monika Hausnerová - Radek Běhal, Ladislav Kundrát. Žluté karty: Patrik Martinec, Jan Štěpánek - Pavel Klimek.
1. FC Přerov: Filip Václavíček - David Mlčoch, Tomáš Vařecha, Antonín Vencel (46. Jan Štěpánek), Dominik Doležal (63. David Bělka), Matěj Kytlica, Michal Krátký, Patrik Martinec, Radoslav Obrtel (74. Matyáš Hanečka), Matěj Dostál, Patrik Barták. Trenér: David Chuda.
FK Fotbal Třinec: Jakub Benedik - Jakub Kajfosz (46. Filip Pollák), Matěj Hawliczek, Matěj Mieszek, Ondřej Kajfosz, Tomáš Sikora (89. Mário Jantošík), Kryštof Labaj, Viktor Buryan, Pavel Klimek (58. Kryštof Kunz), Mateusz Bartnicki, Daniel Pindur (87. Jan Cienciala). Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 44

Ohlasy trenérů

Petr Sostřonek, trenér FK FOTBAL Třinec

„V utkání jsme nastoupili proti vedoucímu týmu tabulky. V úvodu zápasu nás domácí dostali pod tlak nakopávanými míči. Naši hráči jako by byli zaskočeni fyzickou a výškovou vyspělostí soupeře. Postupně ostych z našich hráčů spadl a hra se začala vyrovnávat. Ve druhém poločase jsme kombinační hrou domácí přehrávali, dostali se do šancí, ale bohužel nedokázali jsme je proměnit, což se nám nevyplatilo v nastaveném čase, kdy domácí dokázali po centru dotlačit míč do branky. Hráči za předvedený výkon hlavně ve druhém poločase zaslouží pochvalu.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Nehráli jme to, co jsme si řekli,“ řekl Jakus po utkání v Pardubicích

Po sedmi zápasech, v nichž bodovali, vyšli třinečtí fotbalisté naprázdno. Utkání na trávníku vedoucích Pardubic se jim výsledkově ani herně nevyvedlo. „Hráli jsme zbytečně ustrašeně,“ prohlásil třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál