U16: Spravedlivá remíza

U16: Spravedlivá remíza

(14.10.2019) Skóre Třinec otevřel již v první minutě po gólu z kopaček Mateusze Bartnického. Po celou dobu utkání měl domácí tým vítězství na své straně a to až do poslední minuty, kdy bohužel chyba v pokutovém území rozhodla o remíze.

11.kolo, sobota 12.10.2019
FK Fotbal Třinec
2:2
(2:1)
Vsetín
Branky: 1. Mateusz Bartnicki (1:0), 28. Valdemar Durmon (1:1), 30. Mateusz Bartnicki (2:1), 90. Adam Sedláček (2:2). Rozhodčí: Jozef Pasterčák - Petr Machala, Jan Krupa.
FK Fotbal Třinec: Erik Petrák - Mário Jantošík (46. Jan Cienciala), Matěj Hawliczek, Matěj Mieszek, Ondřej Kajfosz, Matúš Štefánik (85. Kryštof Kunz), Kryštof Labaj, Viktor Buryan, Pavel Klimek (75. Jakub Kajfosz), Mateusz Bartnicki, Michal Sikora (70. Daniel Pindur). Trenér: Petr Sostřonek.
Vsetín: Viktor de Gano - Adam Sedláček, Petr Mikuš, Matěj Rodek (46. Jakub Vyškovský), Jaroslav Orság, Petr Ščuka, David Žídek (59. Jan Jančina), Pavel Horák, Martin Zbranek, Marek Navrátil (55. Matyáš Kotrla), Valdemar Durmon. Trenér: Jaroslav Kulhaj.
Počet diváků: 25

Ohlasy trenérů

Petr Sostřonek, trenér FK FOTBAL Třinec

„Utkání bylo z obou stran spíš o bojovnosti, obě mužstva hrála nepřesně a fotbalových momentů bylo k vidění málo. Výsledek je nakonec spravedlivý,i když nás musí mrzet gól v naší síti, protože padl v poslední minutě utkání, kdy jsme soupeři dovolili svým laxním přístupem v našem pokutovém území vystřelit.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Naše mužstvo má potenciál, nepochybuje kapitán Kušnír

Kapitán třineckých fotbalistů Ondřej Kušnír se domnívá, že jeho mužstvo mělo na podzim na víc. „Budeme pracovat na tom, abychom se dostali na přední příčky,“ přislíbil.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál