U15: První prohra sezóny

U15: První prohra sezóny

(07.10.2019) Na počet vytvořených šancí by jasně zvítězil třinecký celek. Uničov však z minima vytěžil maximum a podařilo se mu vstřelit gól z trestného kopu. Během času, který tým trenérů Hrazdílek, Chloň měli do konce utkání, nedokázali stav zvrátit. Třinečtí tak z Uničova bohužel odjeli letos poprvé s prázdnou.

8.kolo, sobota 5.10.2019
SK Uničov
1:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Branka: 65. Jan Drlík (1:0). Rozhodčí: Zdeněk Silný - Robert Šrejma, Jan Přenosil. Žlutá karta: Michal Toman (Uničov).
SK Uničov: Pavel Šubrt - Michal Třeštík, Šimon Koudela, Štěpán Mádr, Matěj Jurka (77. Adam Svoboda), Patrik Vorlický, Jan Drlík, Dominik Polončík (74. Patrik Perný), Roman Blechta, Jakub Šimek (41. Michal Toman, 80. Jaromír Vyhnánek), Matěj Sedlář (51. Jakub Suchánek). Vedoucí: Aleš Dobrozemský.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Cvik - Ondřej Niedoba, Vojtěch Peter, Martin Klocek, Šimon Galia (51. Szymon Jeź), Šimon Roček, Andrej Khanh An Nguyen, Ngoc Tuan Trong Nguyen (41. Patrik Liberda), Šimon Jalovičor, Tobiáš Nieslanik (44. Gabriel Kluz), Ondřej Proboszcz. Trenér: Petr Hrazdílek.
Počet diváků: 50

Ohlasy trenérů

Petr Chloň, asistent trenéra FK FOTBAL Třinec

„V Uničově jsme narazili na velice kvalitního soupeře. Hrálo se na kluzkém terénu, který postupem času více vyhovoval domácím fyzicky vyspělejším hráčům. Zápas rozhodlo to, že my jsme v začátku druhého poločasu neproměnili dvě gólové šance a následně soupeř vstřelil vítězný gól z trestného kopu, na což už jsme nedokázali reagovat.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Nehráli jme to, co jsme si řekli,“ řekl Jakus po utkání v Pardubicích

Po sedmi zápasech, v nichž bodovali, vyšli třinečtí fotbalisté naprázdno. Utkání na trávníku vedoucích Pardubic se jim výsledkově ani herně nevyvedlo. „Hráli jsme zbytečně ustrašeně,“ prohlásil třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál