U15: Stále si drží své prvenství

U15: Stále si drží své prvenství

(21.10.2019) Důležité utkání dopadlo zdárně pro Třinec. Velkou zásluhu na výhře měl v tomto utkání výborně hrající Andrej An Khanh Nguyen, který svým výkonem podpořil tým při cestě za cílem získat tři body. Ty se podařilo ukořistit a udržet si tak první příčku v čele tabulky.

10.kolo, sobota 19.10.2019
FK Fotbal Třinec
4:0
(2:0)
FC Hlučín
Branky: 12. Andrej An Khnah Nguyen (1:0), 27. Andrej An Khnah Nguyen (2:0), 46. Tobiáš Nieslanik (3:0), 48. Patrik Liberda (4:0). Rozhodčí: Maxim Kontoršikov - Michal Částečka, Ivan Martinčík. Žlutá karta: Tomáš Starzyk (Třinec).
FK Fotbal Třinec: Lukáš Cvik - Tomáš Starzyk, Ondřej Niedoba, Vojtěch Peter, Ondřej Proboszcz, Tobiáš Nieslanik (60. Gabriel Kluz), Andrej An Khnah Nguyen, Ngoc Tuan Trong Nguyen, Ondřej Jalovičor, Patrik Pieter, Patrik Liberda (60. Szymon Jeź). Trenér: Petr Hrazdílek.
FC Hlučín: David Beránek - André Bek, Ondřej Petráš, Patrik Fuljer, Alexandr Říha, Ondřej Kučera (41. Daniel Hota), Marek Fukan, Adam Laňka, Michal Hořínek, Jakub Piskala (41. Jakub Sapara), Ondřej Mokrý (56. Jan Klvaňa). Trenér: Jiří Mostýn.
Počet diváků: 15

Ohlasy trenérů

Petr Hrazdílek, trenér FK FOTBAL Třinec

„V utkání s kvalitním týmem z Hlučína v souboji o čelo tabulky jsme zvládli a podali jsme nejlepší výkon v sezóně. I přes velkou marodku, která naše mužstvo trápí jsme soupeře přehráli a kluci si skvělým týmovým pojetím šli za vítězstvím od začátku utkání. I přes dobrý výkon celého mužstva dnes musíme vyzdvihnout Andreje Nguyena, který podal nadstandardní výkon a svými brankami a asistencí byl rozdílovým hráčem našeho mužstva při cestě za třemi body.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U13, U12, U11: Přátelská utkání

Třinečtí mladší žáci a starší přípravka hostili soupeře z Opavy a Frýdku-Místku. V přátelském utkání se vystřídali všichni hráči, vyzkoušeli si nové pozice i herní taktiky.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál