U19: Olomouc potvrdila svou pozici

(15.09.2020) Ačkoliv výsledek moc nekoresponduje s předvedenou hrou, hráči pod taktovkou trenéra Macečka byli téměř rovnocenným soupeřem jasnému lídrovi soutěže Olomouci.

6.kolo, neděle 13.9.2020
SK Sigma Olomouc
7:1
(2:0)
Branky: 31. Jan Kadlec (1:0), 36. Maxim Seehof (2:0), 47. Maxim Seehof (3:0), 61. Jaroslav Saňák (penalta, 4:0), 66. Lukáš Bora (4:1), 70. Maxim Seehof (5:1), 79. Jaroslav Saňák (6:1), 89. Maxim Seehof (7:1). Rozhodčí: Tomáš Řezníček - Lukáš Hubený, Svatopluk Vláčil.
SK Sigma Olomouc: David Vitásek - Jiří Judas (69. Viktor Josefčuk), Jan Kadlec, Filip Vítek (76. Štěpán Smolka), David Koláček (46. Jaroslav Saňák), Dominik Skopal, Jakub Vyhlídal (46. Dominik Opatřil), Dominik Němeček, Jan Hřivnáč, Maxim Seehof, Adam Vítek. Trenér: Roman Sedláček.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - David Zogata, Filip Murin, Jan Hamrozi, Viktor Buryan (67. Michael Safak), Jakub Cempírek, Matteo Burgo, Adam Zabystrzan, Petr Rusz, Vojtěch Kaniok (60. Filip Pollák), Lukáš Bora (72. Eduard Byrtus). Trenér: Karel Maceček.
Počet diváků: 50

Karel Maceček, trenér FK FOTBAL Třinec

„Se silným soupeřem jsme se rozhodli hrát aktivně, o což jsme se v celém zápase snažili. Výsledek tentokrát vypadá mnohem hůře než předvedená hra. V utkání byla vidět především větší kvalita a důraz domácích v zakončení. Navíc jsme soupeři pomohli několika individuálními chybami v defenzivě, což soupeř neomylně potrestal.“