U17: Náskok srovnali a uhráli bod

U17: Náskok srovnali a uhráli bod

(12.10.2020) Po nevydařeném úvodu inkasoval domácí Třinec hned v třetí minutě branku. To dostalo soupeře mírně na koně a po několika minutách znojemští svůj náskok ještě navýšili. Hráči trenéra Sostřonka se poté vzpamatovali a ještě před koncem první půle snížili brankou do šatny na 1:2. Ke konci utkání se povedlo dorovnat stav a utkání skončilo smírně 2:2.

10.kolo, sobota 10.10.2020
FK Fotbal Třinec
2:2
(1:2)
1. SC Znojmo FK
Branky: 3. Petr Bakaj (0:1), 25. Stanislav Vybíral (0:2), 44. Mario Tovaly (1:2), 86. Pavel Klimek (2:2). Rozhodčí: Tomáš Mankovecký - Tomáš Boráň, Petr Lukašík. Žluté karty: Matěj Klocek - Petr Bakaj, Adam Bartoněk.
FK Fotbal Třinec: Vojtěch Bocek - Kryštof Labaj, Ondřej Niedoba (42. Ondřej Proboszcz), Matěj Mieszek, Jakub Kajfosz (36. Patrik Pieter), Mario Tovaly (54. Martin Klocek), Tomáš Tomeček (31. Matěj Klocek), Filip Chrascina (71. Jan Cienciala), Pavel Klimek, Šimon Roček, Ľuboš Becik. Trenér: Petr Sostřonek.
1. SC Znojmo FK: Ondřej Prodělal - Ondřej Čížek, Matyáš Valášek, Tomáš Navrátil (68. David Nezveda), Tomáš Dorňák (89. Marek Zeisel), Petr Železný, Radim Štola, Stanislav Vybíral, Adam Bartoněk, Pavel Šuba (46. Jan Zbránek), Petr Bakaj. Trenér: Karel Bečka.
Počet diváků: 45

Ohlasy trenérů

Petr Sostřonek, trenér FK FOTBAL Třinec

„Do utkání jsme vstoupili vlažně, nekoncentrovaně, bez důrazu a pohybu, což soupeř dokázal využít a dokázal po našich chybách jít do dvou brankového vedení. Teprve po třiceti minutách jsme se začali dostávat do zápasu a těsně před přestávkou jsme snížili Tovalyho krásnou střelou z dvaceti metrů. Po přestávce jsme byli sice lepším mužstvem, ale dlouho jsme se nedokázali prosadit, až teprve v osmdesáté šesté minutě Pavel Klimek střelou z osmnácti metrů vyrovnal. Výsledek utkání je pro obě strany spravedlivý. Hráče musím pochválit, že ani za nepříznivého stavu 0:2 nesložili zbraně a dokázali vybojovat alespoň bod.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál