U18: Soupeři se postavili a vyhráli

U18: Soupeři se postavili a vyhráli

(08.09.2020) Tabulkově lepší Olomouc hoši porazili svým přístupem a tvrdou prací na hřišti. Nenechali se psychicky zlomit a díky tomu uhráli tři body.

5.kolo, neděle 6.9.2020
FK Fotbal Třinec
1:0
(0:0)
1. HFK Olomouc
Branka: 53. Patryk Kisiala (1:0). Rozhodčí: Paskal Trigas - Marek Švec, Petr Machala. Žluté karty: Patryk Kisiala, Michael Safak (Třinec).
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Adrian Skupien, Michael Safak, Pavel Klimek, Matúš Kultan, Filip Pollák, Kryštof Labaj (74. Ondřej Kajfosz), Patryk Kisiala, Vojtěch Kaniok (85. Filip Chrascina), Václav Koutný, Marek Poništ. Trenér: Marek Cienciala.
1. HFK Olomouc: Marek Kročil - Jan Linek, David Koudelka (61. Filip Sehnal), Jakub Malý, Michal Černík (61. Adam Kropáček), Ondřej Zeman, Jan Lang, Antonín Breznický (54. Daniel Živný), Matěj Zapletal, Matěj Stoppen, Dominik Hrdlička. Trenér: Ladislav Onofrej.
Počet diváků: 20

Ohlasy trenérů

Marek Cienciala, trenér FK FOTBAL Třinec

„Kluky jsem před zápasem nabádal, ať nekoukají na tabulku a ať věří, že v případě svého správného přístupu jsou schopni v této soutěži konkurovat komukoliv. Zápas byl toho důkazem. Hráči předvedli bojovný a disciplinovaný výkon. V prvním poločase jsme sice měli při jedné soupeřově šanci štěstí, jelikož ten nastřelil břevno, sami jsme se však dostali do dvou pološancí, při kterých nám scházelo pouze přesné zakončení. Ve druhé půli jsme se díky důrazu a nekompromisního zakončení Patryka Kisialy dostali do vedení. To nám bezesporu dodalo sílu a odhodlání do zbytku zápasu, ve kterém byl k vidění zejména obětavý a soubojový fotbal na úkor krásy, čemuž pomohl i poměrně těžký terén. Soupeř si vypracoval pár závarů v šestnáctce a jednu velkou šanci, kterou reflexivně zneškodnil Daniel Kulig. My jsme hrozili z protiútoků. Po jednom z nich byl střelec úvodní branky v pokutovém území faulován, sám však pokutový kop neproměnil. Konec zápasu už se nesl ve stylu úspěšně odvrácených soupeřových nákopů. Všechny bych rád pochválil především za zmíněný postoj, s jakým k zápasu přistoupili a pomocí něhož dokázali vyrovnaný zápas převrátit na svou stranu. Tímto si sami sobě potvrdili, kudy vede cesta.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál