U18: Udrželi nervy na uzdě

U18: Udrželi nervy na uzdě

(22.09.2020) Celé utkání bylo parádní podívanou a závěr přinesl vyhrocené emoce, které sudí ocenil dvěma červenými kartami na vrub hostí. Chladnou hlavu měli hoši trenéra Ciencialy a své síly zaměřovali namísto nesportovního chování ke snaze uhrát alespoň bod, k čemuž měli velice blízko, což bylo právě důvodem soupeřovy nervozity.

7.kolo, neděle 20.9.2020
FK Fotbal Třinec
0:1
(0:0)
MFK Karviná
Branka: 55. Pavel Rohal (0:1). Rozhodčí: Petr Laštuvka - Filip Kotala, Marek Swed. Žluté karty: Patryk Kisiala, Eduard Byrtus, Pavel Klimek - Jan Šilák, Daniel Jurga, Timotej Kubica. Červené karty: Jiří Hrušovský, Daniel Jurga (Karviná).
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Adrian SKupien, Matěj Mieszek, Pavel Klimek, Václav Koutný, Marek Poništ, Matúš Kultan, Denis Šopor (79. Tomáš Voznica), Jakub Kajfosz, Eduard Byrtus (64. Mario Tovaly), Patryk Kisiala. Trenér: Marek Cienciala.
MFK Karviná: Jiří Lipčák - Viktor Žilinský, Pavel Rohal, Adam Blatoň, Jan Šilák, Šimon Byrtus (80. Bronislav Kotula), Daniel Jurga, Timotej Kubica, Bartek Rzadkosz (46. Jiří Hrušovský), Marek Julian Wdowik (75. Dominik Wolný), Jan Marciňa. Trenér: Pavel Mazurek.
Počet diváků: 35

Ohlasy trenérů

Marek Cienciala, trenér FK FOTBAL Třinec

„Všem klukům bych chtěl poděkovat za bojovnost i snahu, kterou do zápasu vložili. Střetli jsme se s dosud nejkvalitnějším soupeřem, čemuž odpovídal i herní obraz. Scházel nám po většinu zápasu především důraz v osobních soubojích a právě po jedné nedohrané situaci ve vlastním pokutovém území jsme obdrželi jedinou branku utkání. Jinak měl soupeř mnoho závarů a my jsme hrozili zejména z protiútoků. Mnoho se jich nepodařilo dohrát, avšak přesto se nám povedlo dostat v každém poločase do slušné šance, ze které bylo dokonce i před koncem břevno. Je to pro hráče škola do budoucna. Soupeři k zaslouženému vítězství gratuluji a naše hráče dodatečně chválím, že se nenechali strhnout závěrečným nesportovním chováním soupeře a dokázali se nad ně v tomto povznést.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál