U18: Porazili Frýdlant

U18: Porazili Frýdlant

(07.10.2020) Utkání, které bylo nahoru a dolů, dopadlo vítězně pro tým trenéra Marka Ciencialy. Jediná branka zápasu, kterou vstřelil Eduard Byrtus rozhodla komu připadnou tři body.

9.kolo, neděle 4.10.2020
FK Fotbal Třinec
1:0
(0:0)
1. BFK Frýdlant n. O.
Branka: Eduard Byrtus (1:0). Rozhodčí: Jan Sivera - Libor Bartek, Gustav Dytko. Žluté karty: Mihcael Safak, Eduard Byrtus, Jiří Ondryhal - Dalibor Koliha, Matyáš Koliba.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Adrian Skupien, Mihcael Safak, Matěj Mieszek (46. Pavel Klimek), Václav Koutný, Mario Tovaly (60. Tomáš Voznica), Denis Šopor, Petr Rusz, Matúš Kultan, Eduard Byrtus, Patryk Kisiala (60. Jiří Ondryhal). Trenér: Marek Cienciala.
1. BFK Frýdlant n. O.: Jan Málek - David Plucnara, Michal Haták, Štěpán Blaha, David Salava, Dalibor Koliba, FIlip Kolář, Adam Březina, Matyáš Mohyla, Adam Stareček (56. Daniel Kurečka), Tomáš Hodula. Trenér: Roman Hajda.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Marek Cienciala, trenér FK FOTBAL Třinec

„Do utkání jsme vstoupili strašně vlažně a v tomto duchu se nesl celý první poločas, ve kterém, až na pár výjimek, nám chyběl pohyb a navíc jsme měli problém zkrotit neustále poskakující míč, z čehož vznikalo mnoho nevynucených ztrát. Výsledkem bylo, že si soupeř v první půli vypracoval daleko více nebezpečných situací, ve kterých nás však podržel brankář Dan Kulig. Do druhé poloviny jsme vstupovali s tím, že se odpíchneme od jednoduchých věcí a zejména přidáme na pohybu. Tomu pomohli rovněž střídající kluci Tomáš Voznica s Jirkou Ondryhalem, kteří po hezké kombinaci, na jejíž počátku byl Petr Rusz, připravili gól pro Edu Byrtuse. Zbytek zápasu se nesl ve stylu mnoha soubojů a nepřesností, které nás bohužel brzdily v dohrání protiútoků. Díky našemu zvýšenému pohybu a důrazu jsme již soupeře v porovnání s první půli téměř do ničeho nepustili. Klukům musím poděkovat především za druhý poločas, kdy se odrazili od poctivého výkonu a ten jim nesl ovoce. Důležité je, aby si sami uvědomili, co bylo jinak, a vzali si z toho ponaučení.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál