U18: Zodpovědnost se vyplatila

U18: Zodpovědnost se vyplatila

(08.10.2020) Oproti minulému utkání, které sice třinečtí vyhráli, avšak působilo lehce vlažným dojme, vstoupili nyní hráči zcela odlišně. To se také projevilo na počtu vstřelených branek a celkové hře, za kterou je nyní trenér Marek Cienciala pochválil.

10.kolo, středa 7.10.2020
FK Nový Jičín
0:6
(0:3)
FK Fotbal Třinec
Branky: 9. Kryštof Labaj (0:1), 21. Eduard Byrtus (0:2), 37. Marek Poništ (0:3), 66. Kryštof Labaj (0:4), 75. Patryk Kisiala (0:5), 80. Eduard Byrtus (0:6). Rozhodčí: Michal Šimeček - René Seidler, Radek Pobořil. Žluté karty: Adam Geryk - Pavel Klimek.
FK Nový Jičín: Radek Machů - Tomáš Petr, Jakub Bulhárek (78. Matěj Kachel), Martin Hrubý, Tomáš Lacina (65. Oldřich Vahalík), Martin Myslík, Martin Pivoňka, Adam Geryk (72. Daniel Korytář), Martin Hub, Lukáš Hanzelka (70. Jakub Siwy), Miroslav Synek. Trenér: Radomír Kučera.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Adrian Skupien, Michael Safak, Matěj Mieszek, Václav Koutný, Marek Poništ (65. Viktor Buryan), Matúš Kultan (77. Tomáš Tomeček), Kryštof Labaj (70. Ondřej Niedoba), Eduard Byrtus, Partyk Kisiala (77. Mario Tovaly), Pavel Klimek (46. Jiří Ondryhal). Trenér: Marek Cienciala.
Počet diváků: 0

Ohlasy trenérů

Marek Cienciala, trenér FK FOTBAL Třinec

„Z předchozího zápasu jsme si chtěli vzít ponaučení, tudíž před zápasem byl kladen důraz na zodpovědný přístup ihned od první minuty. Jsem rád, že se to tentokrát povedlo. Po celý průběh zápasu jsme působili aktivním dojmem, čehož důkazem jsou tři vstřelené branky v každém poločase. Těší mě zároveň, že i přes těžký terén se kluci snažili řešit většinu akcí fotbalově. Postupně se trefili velmi aktivní Eda Byrtus s Kryštofem Labajem a pak také Marek Poništ s Patrykem Kisialou. Opět musím pochválit rovněž kluky, kteří vstoupili do hry v průběhu zápasu, jelikož jednoznačně přinesli oživení a novou myšlenku ve hře. Naším dalším cílem bude po tomto povedeném zápase zůstat nohama na zemi a nemyslet si o sebe bůhvíco, jelikož již máme v této sezóně zkušenost, že se tento přístup nevyplácí. Je potřeba nadále pracovat s vidinou dalšího zápasu, který nás čeká.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál