U16: První remíza sezóny

U16: První remíza sezóny

(08.10.2020) Letošní sezónu mají hoši pod trenérem Zdeňkem Cieslarem rozehranou skvěle. I přes remízu s Novým Jičínem se drží v čele tabulky.

10.kolo, středa 7.10.2020
FK Nový Jičín
0:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Rozhodčí: René Seidler - Radek Pobořil, Michal Šimeček. Žlutá karta: Martin Klocek (Třinec).
FK Nový Jičín: David Martin - Štěpán Zdráhal, Daniel Korytář, Oldřich Vahalík, Matěj Kachel, Damián Cagaš (65. Robin Škoda), Jan Bárta (46. Ondřej Kvita), Jakub Siwy, Filip Merenda, Jaroslav Václavík, Václav Handrych (46. Jan Skácel). Trenér: Milan Štěpják.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Cvik - Ondřej Proboszcz, Ondřej Niedoba (46. Mario Tovaly), Szymon Jeź (57. Tomáš Tomeček), Martin Klocek, Matěj Klocek, Marián Ballon (70. Šimon Galia), Patrik Pieter, Tobiáš Nieslanik (51. Vojtěch Jakubík), Patrik Liberda (51. Jan Majetný, 84. Kristian Koky), Ngoc Tuan Trong Nguyen. Trenér: Zdeněk Cieslar.
Počet diváků: 0

Ohlasy trenérů

Zdeněk Cieslar, trenér FK FOTBAL Třinec

„V utkání jsme byli lepším týmem, dařilo se nám kombinačně ovšem nám v tomto utkání chyběla kreativita v poslední třetině hřiště. Tím pádem jsme si nevytvořili žádnou stoprocentní šanci a utkání skončilo 0:0. S herním výkonem kluků jsem byl spokojen a jsem přesvědčen, že v dalším utkání se prosadíme i gólově.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál