U15: Poločas nechali soupeři

U15: Poločas nechali soupeři

(14.09.2020) Do kabin šli hoši spráskaní jako psi. První poločas patřil soupeři a trenér Ivan Martinčík přivedl na plac do druhé půle "nový" mančaft, který se vůbec nepodobal tomu z prvního poločasu. Jaké rady a pokyny zazněly během poločasové pauzy si ponechal lodivod Martinčík pro sebe, jako své tajné know-how pro krizové situace.

6.kolo, sobota 19.9.2020
Hranice
2:3
(2:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 8. Matěj Románek (1:0), 40. Denis Komárek (penalta, 2:0), 47. Jan Folvarčný (2:1), 56. Kryštof Horniak (2:2), 66. Filip Noga (2:3). Rozhodčí: Michal Pospíšil - Hynek Škrobánek, Vítězslav Juráň.
Hranice: Matěj Pečeňa - Jan Komárek (70. Richard Adler), Vít Seidl, Denis Komárek, Jan Korytář (66. Pavel Nový), Šimon Koláček, Vojtěch Vozák, Josef Kitzberger, Matěj Románek (41.Ondřej Palinek), Miroslav Zelinka (41. Ondřej Kalivoda), Adam Heger. Trenér: Michal Koláček.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Lipowski - Daniel Sikora, Robin Krzyžánek, Marián Ballon, Adam Babilon, Ondřej Brzezina, Jan Folvarčný, Kryštof Horniak, Miroslav Murin, Filip Noga, Václav Staszko, Vojtěch Broda, Vojtěch Hlawiczka, Václav Wrana. Trenér: Ivan Martinčík.
Počet diváků: 60

Ohlasy trenérů

Ivan Martinčík, trenér FK FOTBAL Třinec

„Po tragicky odehraném prvním poločase se chlapci vzpamatovali a dokázali utkání otočit ve svůj prospěch. Snad pochopili, že zápas se hraje od první do poslední minuty a to potěšení z vítězství za to stojí.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál