U14: Vojtěch Hlawiczka střelec zápasu

(15.09.2020) K parádní výhře přispěl největší měrou, trenérem pochválený, Vojtěch Hlawiczka. Ten vstřelil ze sedmi branek hned tři góly a díky dobré týmové spolupráci zdolali svěřenci trenéra Syrového soupeře vysoko 7:0.

6.kolo, sobota 19.9.2020
Hranice
0:7
Branky: 19. Dominik Ožana (0:1), 20. Vojtěch Hlawiczka (0:2), 25. Vojtěch Hlawiczka (0:3), 32. Vojtěch Hlawiczka (0:4), 56. Václav Pawliska (0:5), 63. Jakub Pilch (0:6), 79. Jakub Pilch (0:7). Rozhodčí: Hynek Škrobánek - Michal Pospíšil, Vítězslav Juráň.
Hranice: Martin Molnár - Jiří Štěpánek (41. Patrik Lehnert), Martin Vychodil, Jan Bradáč, Jakub Dreiseitl (22. Jakub Mička), Šimon Páleník, Lukáš Hasal (65. Zdeněk Zapalač), Martin pospíšil, Jiří Kutálek, Lukáš Kývala, Jiří Dušánek (41. Marek Růčka). Trenér: Jaroslav Hasal.
FK Fotbal Třinec: Petr Kajzar - Tomasz Konderla, Patrik Gomola, Jakub Konderla, Jakub Klimek (55. Dominik Froleš), Václav Wrana (55. Daniel Sikora), Filip Polášek, Dominik Ožana (41. Ondra Wawracz), Jakub Pilch, Vojtěch Hlawiczka (65. Matyáš Szlaur). Trenér: Jan Syrový.
Počet diváků: 75

Jan Syrový, trenér FK FOTBAL Třinec

„První poločas byl z naší strany dominantní, bylo v něm všechno, co trénujeme. Celkově jsme odehráli kvalitní zápas, hlavně první poločas byl výborný a za to musím všechny pochválit. Pochvalu v tomto utkání si za svůj výkon zaslouží Vojtěch Hlawiczka.“