U13: Nevzdávají se a bojují

(14.09.2020) Výborně rozehraný zápas měli mladší žáci lodivoda Pavla Filipczyka. Bohužel nevyužité brankové příležitosti hráli do karet soupeři. Ten, ač jich měl o poznání méně, je však zužitkoval a v konečném výsledku zvítězil 6:5.

6.kolo, neděle 13.9.2020
Šumperk
6:5
Branky: 12. Václav Mikoláš (0:1), 13. Adam Ferron (1:1), 15. Samuel Bulej (1:2), 30. Filip Polášek (1:3), 36. Patrik Lakomý (2:3), 46. Adam Ferron (3:3), 48. Adam Ferron (4:3), 48. Viktor Dudys (4:4), 52. Adam Ferron (5:4), 59. Adam Ferron (6:4), 59. Patrik Mitka (6:5). Rozhodčí: Miroslav Horáček.
Šumperk: Jiří Urban - Jiří Horký, Dominik Paraska, Lukáš Liďák, Adam Ferron, Jiří Kovář, Patrik Lakomý, Jonáš Hruška, Petr Churavý, Maxmilián Ježek, David Vojtek, Tomáš Gerlich. Trenér: Jakub Bauer.
FK Fotbal Třinec: Dominik Gomola - Patrik Mitka, Lukáš Kula, Kevin Beia, Matěj Strokosz, Pawel Michalek, Viktor Dudys, Samuel Bulej, Jakub Bujok, Marek Pyszko, Václav Mikoláš, Filip Polášek. Trenér: Pavel Filipczyk.
Počet diváků: 50

Pavel Filipczyk, trenér FK FOTBAL Třinec

„Do utkání jsme vstoupili skvěle. První útok zakončen krásnou střelou Vaškem Mikolášem do pravého horního rohu branky. První třetinu jsme vyhráli 2:1. Do druhé třetiny jsme vstoupili prakticky stejně a už to bylo 3:1 pro nás. Bohužel hra z naší strany začala postrádat systém a začali jsme propadávat v obraně, což soupeř ihned využil a na konci druhé třetiny to bylo 4:3 pro Šumperk. Kluci se snažili, vypracovávali si šance, ale nic z toho. Měli jsme asi třicet střel na branku a soupeř možná tak osm. Na konci Patrik Mitka z bezprostřední vzdálenosti nastřelil tyč. Nedaří se nám vyhrát, ale kluci se snaží ze všech sil. Držíme za jeden provaz a brzy určitě přijde výhra.“