Souboj o první místo ovládl Šumperk

(08.05.2011) Zápas roku v kategorii mladších žáků ovládli malí fotbalisté Šumperku. Ti dokázali na Borku i podruhé v sezóně přehrát Třinec a výraznou měrou se přiblížili k zisku celkového prvenství.

22.kolo, sobota 7.5.2011
0:4
(0:1)
Šumperk
Počet diváků: 0

Souboj o první místo začali lépe Třinečtí a do 15. minuty si vytvořili dvě šance, bohužel na stavu skóre to nic nezměnilo. Postupem času se do hry dostávali Šumperští, převzali otěže zápasu a do poločasu dokázali vsítit jednu branku.

Po změně stran už hráči Šumperku nedali svému soupeři šanci, ve všech herních činnostech přehrávali domácí a odměnou jim byly další tři góly.

Třinečtí se i přes porážku 0:4 nemají za co stydět. Šumperk ukázal, že v letošním ročníku je nejlepším týmem Moravskoslezské divize E mezi s hráči do 13 let.