Ani letošní generálka neměla vítěze

Ani letošní generálka neměla vítěze

(18.07.2015) Generálka mezi Slováckem a Třincem Slezanům vyšla, neboť z prvoligového stadionu si odvezli cennou bezbrankovou remízu. Slovácko bylo v poli lepším celkem, ale třinecká bojovnost a píle soupeře do vyložené šance nepustila.

přát., sobota 18.7.2015
1.FC Slovácko
0:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Rozhodčí: Vít Ondráš – Josef Tomanec, Luboš Drozdy. Žluté karty: Marek Šovčík, Václav Tomeček (Třinec).
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček (46. Lukáš Brych) – Petr Joukl (46. Michal Velner), Benjamin Vomáčka (73. Marek Čelůstka), Pavel Hloch, Tomáš Knötig (46. Jiří Janoščín) – Lukáš Salachna (73. Martin Samiec), Imrich Bedecs (46. Martin Motyčka) – Václav Tomeček (64. David Martynek), Václav Mozol, Jaroslav Málek (80. Miroslav Ceplák) – René Dedič (46. Marek Šovčík). Trenér: Marek Kalivoda.
Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

Poslední přípravné utkání sehráli naši fotbalisté na stejném místě jako loni v létě. Třinečtí přijeli na stadion Miroslava Valenty bez útočníků Dočekala s Malcharkem. Jejich absenci se snažil nahradit testovaný Marek Šovčík z Banské Bystrice.

Slovácko se nechtělo před domácím publikem zahanbit a od úvodních minut potvrzovalo roli favorita. Nebezpečné centry ze strany mnohdy postrašily třineckou defenzívu. Ve 4. minutě zakončoval centr na vzdálenější tyči Hlúpik, ale při zakončení narazil do konstrukce brány a zápas pro něj skončil.

O šest minut později zahrozil Došek nepříjemnou hlavičkou po centru Reinberka. V závěru prvního poločasu vybídl Došek do střelecké pozice Civiče, ale hráč Slovácka křížnou střelou netrefil bránu.

Třinečtí se snažili ohrozit Hečovou bránu především z rychlých protiútoků, bohužel domácí obrana v první půli pracovala téměř na výbornou a slovácký brankář neměl skoro žádnou práci.

O přestávce udělal trenér Marek Kalivoda v sestavě pět změn, přesto se dění na zeleném pažitu příliš nezměnilo. Slovácko častěji drželo balón na svých kopačkách a nepříjemnými nákopy se snažilo překvapit brankáře Brycha. Výčet šancí zahájil dvěma nepřesnými pokusy Havlík, o něco lépe mířil Kerbr, ale Brych byl proti změně skóre.

Červenobílí se i ve druhém poločase pokusili o několik brejků, bohužel Janoščína zastavil faul soupeře a Martynkův dlouhý pas na volného spoluhráče byl o něco kratší. Hrstka diváků tak branku v posledním přípravném utkání neviděla.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
Zápasová fotogalerie
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál