Béčko přátelsky s Čadcou

Béčko přátelsky s Čadcou

(16.11.2019) Sobotní dopoledne vyplnili přátelským zápasem naši béčkaři. Na Městském stadionu na Lesní porazili slovenskou Čadcu 2:0.

příp., sobota 16.11.2019
FK Fotbal Třinec B
2:0
(1:0)
FK Čadca
Branky: Lasota, Niemczyk.
FK Fotbal Třinec B: Mrózek - Bulawa, Lanc, Potůček, Chloň - Tatar, Niemczyk - V. Cieslar, Szotkowski, Novotný - Lasota. Střídali: Francisco, Latocha. Trenér: Jindřich Dohnal.
Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

Třinečtí nastoupili do utkání i s hráči, kteří podzimní část sezóny odehráli na hostování v Českém Těšíně. V obraně si plnil své povinnosti Lanc, do druhého poločasu naskočil Nazareno a na pár minut se v zápase objevil i Latocha.

Slezané byli v prvním poločase lepším týmem a kombinačními akcemi překonávali obrannou a záložní řadu soupeře. Ke gólu jim pomohlo trochu štěstí a chyba gólmana soupeře, kterou využil Adam Lasota.

Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější. Třinečtí si i tak vytvořili několik šancí, jenže proměnili jedinou. O nejkrásnější moment zápasu se postaral Petr Niemczyk. Domácí záložník si z bránících hráčů soupeře udělal slalomové tyče, dloubákem pokořil gólmana Čadce a uzavřel podzimní část tečkou hodnou potlesku ve stoje.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Naše mužstvo má potenciál, nepochybuje kapitán Kušnír

Kapitán třineckých fotbalistů Ondřej Kušnír se domnívá, že jeho mužstvo mělo na podzim na víc. „Budeme pracovat na tom, abychom se dostali na přední příčky,“ přislíbil.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál