Divizní rezerva poprvé zvítězila

Divizní rezerva poprvé zvítězila

(02.02.2020) Až na třetí pokus se dočkali vítězství v přípravě fotbalisté záložního týmu Třince. Celek trenéra Jindřicha Dohnala vyhrál v Dolním Benešově.

příp., neděle 2.2.2020
Dolní Benešov
3:4
(1:2)
FK Fotbal Třinec B
Branky Třince: 17. Demjan, 41. Bulawa, 76. Lasota, 87. Niemczyk.
FK Fotbal Třinec B: Mrózek – Burgo, Bulawa, Tatar, Wilk (46. V. Cieslar) – Zahaluk (46. Bora), Niemczyk, Dohnal (46. Michalek), Chloň – Demjan (46. Novotný), Lasota. Trenér: Dohnal.
Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

U prvních dvou branek na umělé trávě v Chlebičově, kde se utkání uskutečnilo, byl stoper Tomáš Bulawa. Nejprve odvrácený míč centrem vrátil na hlavu Róberta Demjana, který zacílil do šibenice a posléze po standardní situaci zahrávané Petrem Niemczykem přesnou hlavičkou zvýšil na 0:2.

Třetiligovému mužstvu se podařilo po rohovém kopu a následné hlavičce vsítit branku do šatny a dvacet minut před koncem utkání díky proměněnému pokutovému kopu dokonce vyrovnat.

Stav 2:2 ale dlouho nevydržel, protože po střele Adama Michalka, kterou domácí gólman vyrazil, byl u míče první Adam Lasota. Dolní Benešov vzápětí ztrátu smazal, ale poslední slovo měl nakonec Třinec – Petr Niemczyk nastřelil míč před bránu a jeden z domácích zadáků si ho srazil do sítě.

Ohlasy trenérů

Marek Čelůstka, sportovní manažer FK fotbal Třinec: „Přestože jsme nastoupili proti třetiligovému soupeři, bylo to z naší strany velmi dobré. Zápas byl kvalitní, snažili jsme se do něho přenést naši fotbalovost. Přestože to byla jen příprava, kluci si šli za vítězstvím. Bylo na nich patrné, že chtějí zvítězit.“
Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 
 
 
Zápasový servis
 
 

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 15:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec