Junioři nestačili na Plzeň

(25.05.2015) Třinečtí junioři absolvovali svůj poslední výjezd do daleké Plzně. Tým, jehož starší kolegové slaví mistrovský titul, sehrál s Třincem vyrovnanou partii, bohužel pro nás byl efektivnější v koncovce.

37.kolo, pondělí 25.5.2015
FC Viktoria Plzeň
4:1
(3:1)
Branky: 6. Marek Čelůstka (0:1), 12. Lukáš Provod (1:1), 16. Patrik Denk (2:1), 42. Jakub Doležal (3:1), 52. Vítězslav Hrdlička (4:1). Rozhodčí: Jakub Hrabovský - David Hock, Viktor Paták. Žluté karty: Jiří Sedláček - Lukáš Kubáň, David Martynek, Jan Ferenc.
FC Viktoria Plzeň: Jakub Šiman – Michal Mlynařík, Václav Kule, Patrik Denk, Marek Šíša – Dominik Hradecký, Jakub Doležal (67. Rudolf Novák) – Ondřej Ruml, Lukáš Provod, Vítězslav Hrdlička – Marek Hejda (58. Jiří Sedláček).
FK Fotbal Třinec: Pavel Rohel (46. Lukáš Brych) – Tomáš Matoušek, Marek Minařík, Marek Čelůstka, Lukáš Kubáň (88. Dominik Michalisko) – Nikola Turoň (77. Václav Bujok), Jan Ferenc, Jakub Puczok (52. Tomáš Pustka), David Martynek – Tomasz Gomola, Tomáš Gavlák (72. Jakub Lanc).