Junioři prohráli a základní část končí poslední

Junioři prohráli a základní část končí poslední

(18.03.2018) Naši junioři v posledním kole základní části prohráli na hřišti jihlavské Vysočiny 0:2. O výsledku rozhodl dvěma góly ve druhém poločase Tomáš Lorenc. Tým trenérů Svatopluka Schäfera a Tomáše Jakuse bude v další devíti zápasech bojovat o umístění na 11. až 20. místě.

21.kolo, neděle 18.3.2018
Vysočina Jihlava
2:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 71. Tomáš Lorenc (1:0), 82. Tomáš Lorenc (2:0). Rozhodčí: Pavel Rejžek - Jiří Pečenka, Petr Kotalík. Žlutá karta: Stanislav Potůček (Třinec).
Vysočina Jihlava: Marek Kolář - Marek Opluštil, Tomáš Smejkal (85. Daniel Fikar), Kamso Mara, Petr Nerad (46. Tomáš Lorenc), Jakub Rychetník, Pavel Svoboda (46. Amir Mašič), Roman Čáp, Marek Beseda, Radek Matulka, Jakub Vašíček. Trenér: Pavel Procházka.
FK Fotbal Třinec: Jiří Adamuška - Petr Chloň (46. Marek Zahaluk), Michal Lanc (73. Jakub Krzysztof Markiefka), Josef Celba, Martin Janošík, Jan Lasota, Jiří Cieslar (46. Martin Konečný), Denis Nieslanik (66. Andrej Ceniga), Martin Samiec, Tomáš Hykel, Stanislav Potůček. Trenér: Svatopluk Schäfer.
Počet diváků: 120

Ohlasy trenérů

Svatopluk Schäfer, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„Utkání bylo celkem dobré, i když se odehrálo ve velké zimě, navíc do toho foukal studený vítr. Byl to poslední zápas základní části, proto jsme se rozhodli dát šanci všem hráčům. Hned v úvodu jsme měli dobrou příležitost, Nieslanik šel sám na branku, ale trefil tyč. V prvním poločase jsme odehráli vyrovnaný zápas, až ke konci nás soupeř zatlačil.“

„I ve druhém poločase jsme hráli dobře, bohužel jsme udělali dvě hrubé chyby. V 71. minutě domácí skórovali po centru z levé strany do středu brány. Po prvním gólu jsme posunuli Celbu do středu, aby to rozběhal, bohužel vzadu se soupeři otevírala okénka. My jsme místo vyrovnávacího gólu trefili tyč, domácí se prosadili podobně jako v prvním případě a vyhráli 2:0. Musím kluky pochválit, předvedli dobrý výkon, bohužel na Jihlavu se nám nějak nedaří. Je to jediný soupeř, se kterým se nám nepodařilo uhrát ze tří zápasů aspoň bod.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál