Muži si poradili se slovenskou devatenáctkou

Muži si poradili se slovenskou devatenáctkou

(11.01.2020) Prvním soupeřem třineckých fotbalistů v zimní přípravě byla reprezentace Slovenska do 19 let. Svěřenci trenéra Svatopluka Habance ji s přehledem porazili.

příp., sobota 11.1.2020
FK Fotbal Třinec
4:0
(1:0)
Slovensko U19
Branky: 58. a 85. Kubala, 24. Puchel, 72. Bulawa. Rozhodčí: Dorušák – Kotík, Dresler.
FK Fotbal Třinec: 1. poločas: Chmiel – Burgo, Bulawa, Kušnír, Janoščín – Vaněk – Hlúpik, Machalík, Niemczyk, Puchel – Lasota. 2. poločas: Adamuška – Omasta, Bulawa, Kušnír, Puchel – Samiec – Hapal, Wojnar, Kubala, Cienciala – Nieslanik.
Slovensko U19: Búš – Blahuta, Nemčík, Malý, Barbora, Danko – Khan, Laurinec, Tatranský – Iľko, Goljan. Náhradníci: Hynek, Katunský, Begala, Galčík, Laurinčík, Kramár, Bajtoš, Kozák, Gembický, Vondryska
Počet diváků: 50

Komentář k zápasu

O první vzruch se postarali mladí fotbalisté ze Slovenska vracející se ze soustředění v Kravařích. Jejich rychlou akci překazil brankář Chmiel.

Zatímco na jedné straně zahřmělo, na druhé rovnou uhodilo. Lasota v souboji tělo na tělo předčil obránce a předložil míč ERIKU PUCHELOVI, který s pomocí tyče otevřel skóre – 1:0.

Druhou branku mohl přidat před koncem úvodního dějství Hlúpik. Šikovně se uvolnil, namířil si to do velkého vápna, ale jeho přízemní střela se pravé tyči vyhnula.

Než se naplnila hodina hry, náskok Třince byl již dvougólový. Hapal dostal ideální kolmou přihrávku, potáhl míč a naservíroval ho FILIPU KUBALOVI nabíhajícímu z druhé vlny, který zacílil přesně – 2:0.

Na třetím úspěchu domácích barev měl opět velkou zásluhu Erik Puchel. Mladý krajní záložník zahrál rohový kop ideálně, centr od praporku se snesl na hlavu TOMÁŠE BULAWY, který hlavičkou k levé tyči zvýšil na 3:0.

Pět minut před koncem střetnutí se třinečtí fotbalisté blýskli zdařilým postupným útokem. Akci rozjeli hluboko na své polovině, míč putoval přesně z kopačky na kopačku, až opět skončil u Puchela, který zpětnou přihrávkou vybídl k druhému gólu v zápase FILIPA KUBALU – 4:0.

Mezitím se slovenské devatenáctce naskytla šance na čestný úspěch. PO trestném kopu se míč odrazil k Vondryskovi, ale jeho pohotovou střelu brankář Adamuška zneškodnil.

V příštím týdnu třinečtí fotbalisté rozbijí tábor v Luhačovicích, kde budou pracovat na kondici. K herní prověrce s pořadovým číslem dvě vyběhnou ve středu 22. ledna v Liptovském Mikuláši.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Zapoj se do projektu Trénuj doma

Edukační projekt Fotbalové asociace České republiky "Trénuj doma" odstartován. Již několik dní je spuštěn tento program mající za úkol nejen udržet sportovce aktivní, ale také všem lidem zpestřit dny v nouzovém stavu.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál