Na závěr porážka s Mostem

Na závěr porážka s Mostem

(11.06.2011) Třinečtí fotbalisté nezvládli poslední utkání sezóny, rychle ztratili vedení v zápase a nakonec prohráli 2:1. I přes porážku se Třinec udržel na pátém místě.

30.kolo, sobota 11.6.2011
FK Fotbal Třinec
1:2
(1:1)
FK Baník Most
Branky: 39. Pavel Malíř (1:0), 42. Martin Vodička (1:1), 86. Ezequiel Rosendo (1:2). Rozhodčí: Zbyněk Proske - Marek Szarowski, Radek Kotík. Bez karet
FK Fotbal Třinec: Martin Lipčák - Petr Lisický, Michael Hupka, Radek Kuděla, Patrik Siegl - Pavel Malíř, Miroslav Ceplák (58. Martin Minarčík), František Hanus, Ondřej Byrtus (78. Tomáš Mrázek) - Petr Joukl, Martin Surynek (58. Ebus Onuchukwu). Trenér: Ľubomír Luhový.
FK Baník Most: Lukáš Paleček - Martin Bednář (73. Jakub Černý), Michal Nguyen, Petr Bohata, Petr Jendruščák - Karel Franěk (83. Jiří Jedinák), Karel Christof, Stanislav Hofmann, Lukáš Schut, Ezequiel Rosendo - Martin Vodička (90. Jakub Brunza). Trenér: Róbert Barborík.
Počet diváků: 650

Komentář k zápasu

Poslední duel sezóny s Baníkem Most měl být zároveň duelem oslavným. S kariérou v třineckém dresu se rozloučil Jaroslav Chlebek a Martin Lipčák nastoupil do svého stého zápasu v třineckém dresu.

Bohužel nestalo se tak. Zápas hraný převážně mezi šestnáctkami rozhodly tři situace. Ve 39. minutě Hanusovi střelu vyrazil brankář Paleček k Malířovi a ten se štěstím otevřel skóre. Vedení vydrželo domácím necelé tři minuty, poté se sám před Lipčákem objevil mladý Vodička a střelou podél třineckého brankáře chladnokrevně zakončil - 1:1.

Po změně stran měli domácí více ze hry, vytvářeli si nějaké šance, jenže brankář Paleček za svázáda druhý góla nepustil. Když šance neproměňovali Třinečtí, tak přišla akce na druhé straně a tečovaná střela Rosenda v 86. minutě rozhodla o výhře Mostu.

Třinečtí i díky zaváhání Vlašimi a Sokolova končí letošní ročník druhé ligy na pátém místě.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U11: Turnajem prošli bez porážky

Fantastickou formu ukázali svěřenci trenérů Petra Bažanowského a Pavla Turoně, když na turnaji v Porubě nenašli přemožitele. Nejen, že si třinecký tým odvezl zlato, ale také ocenění za nejlepšího střelce a hráče turnaje právem připadlo hráčům hájící třinecké barvy.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál