Přátelské utkání Třinečtí vyhráli

Přátelské utkání Třinečtí vyhráli

(30.08.2011) Vloženým přátelským utkáním proti Českému Těšínu zakončili Třinečtí první tréninkový den po sobotním vítězném duelu s Jihočechy. Souboj s celkem páté nejvyšší soutěže dopadl pro domácí vítězně, když po gólech Hanuse, Cepláka a těšínského Ruska vyhráli 3:1.

přát., úterý 30.8.2011
FK Fotbal Třinec
3:1
(2:0)
IRP Český Těšín
Branky: František Hanus (1:0), Miroslav Ceplák (2:0), Rostislav Groš (2:1), Dominik Rusek (vlastní, 3:1). Hlavní rozhodčí: Marek Klečacký.
FK Fotbal Třinec: Václav Bruk - Tomáš Matoušek, Michael Hupka (60. Tomáš Pospíšil), Branko Ojdanič, Petr Lisický - Jiří Pešek, Jan Hözl, František Hanus (60. Martin Maroši), Miroslav Ceplák - Martin Surynek, Petr Nekuda. Trenér: Ľubomír Luhový.
IRP Český Těšín: Břetislav Gradek - Patrik Béla, Otakar Popelka, Ivo Kantor, Dominik Rusek, Vojtěch Zabelka, Lukáš Šmahaj, Jan Kormanec, Karol Šlavka, Dominik Bolek, Filip Hradečný. Střídali: Filip Przyczko, Michal Pietroszek, Očadlík, Rostislav Groš, Jiří Lachowicz, Lukáš Mendrok.
Počet diváků: 92

Komentář k zápasu

Bez zkušených hráčů, ale s dvěma hráči na zkoušce postavil trenér Luhový základní jedenáctku pro přátelské utkání s Českým Těšínem. Hned několik hráčů v dresu soupeře má třineckou minulost. Z těch starších to je Jiří Lachowicz, tu nejčerstvější má Filip Przyczko.

Třinecký tým působil po celé utkání mírně lepším dojmem, svého soupeře tlačil a vybojoval si i dvě standardky, ze kterých vyplynuly gólové momenty. První přímý kop umístil do brány František Hanus, z dalšího se trefil levák Miroslav Ceplák.

Po změně stran se hostům po rychlém brejku, centru a důrazném souboji Groše s brankářem Brukem podařilo snížit na 2:1. Jenže vzápětí přišel centr na třinecké straně a hlavička těšínského Ruska, kterou lehce vlasy lízl Surynek. Bohužel rozhodčí branku připsal těšínskému hráči. V závěru utkání se dostali bílí ještě do několika zajímavých střeleckých pozic, ale stav 3:1 už nedokázali změnit ve svůj prospěch.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Béčko získalo v Dětmarovicích pouze bod

Divizní tým Třince přehrál v Dětmarovicích domácí celek, bohužel víc než gól Nieslanika ze svého tlaku nevytěžil. Domácí z ojedinělé akce trefili branku a doslova vydřeli bod.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál