Příprava: Fotbalisté Třince remizovali v Karviné

Příprava: Fotbalisté Třince remizovali v Karviné

(09.10.2020) Vzhledem k tomu, že poslední zápas před nouzovým stavem s Vlašimí se z důvodu nákazy ve středočeském týmu zítra neuskuteční, sehráli dnes třinečtí fotbalisté přípravné střetnutí na půdě Karviné.

přát., pátek 9.10.2020
MFK Karviná
0:0
FK Fotbal Třinec
MFK Karviná: Neuman (46. Hrdlička) - Jursa (46. Holiš), Eduardo, Šindelář (46. Stropek), Qose (70. Tavares) - Hanousek, Jean Mangabeira (46. Horin), Smrž, Bartošák - Janečka (46. Vlachovský) - Haša. Trenér: Jarábek.
FK Fotbal Třinec: Pastornický (46. Ciupa) – Bolf (60. Celba), Ngimbi (60. Vaněk), Janoščín, Javůrek – Habusta, Steinhübel, Weber (60. Hýbl) – Puchel (60. Omasta), Cienciala – Attah (60. Samiec). Trenér: Straka.
Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

Na Bažantnici se Třinec představil pod taktovkou svého nového kouče Františka Straky, který naposledy seděl právě na karvinské lavičce.

Zatímco v nedávném souboji divizních béček měla jasně navrch Karviná, která si z Třince odvezla hladké vítězství v poměru 5:1, přípravná konfrontace mezi ligistou a prozatím posledním celkem druhé nejvyšší soutěže skončila bez vítěze.

Oba celky si v průběhu devadesáti minut vypracovaly po dvě tři brankové příležitosti, ale skóre se ani jednou nezměnilo.

Trenér Třince František Straka se svým asistentem Tomášem Jakusem se rozhodli pozměnit rozestavení. Na hřišti se po delší odmlce objevil středopolař Christián Steinhübel, který od úvodního kola laboroval se zraněním.

S kapitánkou páskou na rukávu nastoupil stoper Martin Matondo Ngimbi, jenž před uzavřením přestupového okna přišel pod Javorový z prvoligového Zlína.

Ohlasy trenérů

Třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus: „Byl to solidní a vcelku vyrovnaný zápas. Chvíli byli lepší domácí, chvíli jsme měli převahu my. Na obou stranách se zrodily dvě tři šance, z pohledu diváků by byl zajímavější výsledek 1:1 nebo 2:2. Na druhou stranu jsme po delší době uhráli nulu vzadu, a z toho budeme chtít v dalších zápasech vycházet. Zkusili jsme jiné rozestavení a trochu jiný styl hry. Myslím si, že nám to docela fungovalo. Hráče jsme protočili po hodině hry z toho důvodu, že někteří půjdou v neděli hrát za béčko, aby měli před nouzovým stavem aspoň nějaké herní vytížení.“
Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál