Rezerva Třince divizní premiéru nezvládla

Rezerva Třince divizní premiéru nezvládla

(09.08.2020) Domácí porážkou vstoupil dol nové fotbalové sezony 2020 – 2021 omlazený rezervní tým Třince. Na Borku nestačil na Polanku.

1.kolo, neděle 9.8.2020
FK Fotbal Třinec
1:3
(0:2)
FK SK Polanka
Branky: 54. Niemczyk z pen. – 18. Bednář, 31. Fusek, 62. Gajďok. Rozhodčí: Liška – Svoboda, Pospíšil. ŽK: Gajďok. ČK: 24. Pilch.
FK Fotbal Třinec: Mrózek – Lanc, L. Maceček (77. Hamrozi), Potůček, Chloň – Pilch, Samiec, J. Cieslar, Niemczyk, V. Cieslar (59. Dohnal) – D. Maceček. Trenér: Luhový.
Počet diváků: 80

Komentář k zápasu

Hosté s bývalým fotbalistou Třince Michalem Sostřonkem v sestavě třinecké mladíky zaskočili po rohovém kopu, když centr na zadní tyč hlavou zúročil Bednář – 0:1.

O šest minut později třinecké fotbalisty potkala další komplikace, když se za oplácení v přerušené hře nechal hloupě vyloučit Pilch, který trefil loktem do hrudi téměř o dvacet let staršího Gajďoka.

Po půlhodině bylo svěřencům trenéra Ľubomíra Luhového ještě hůře. Po dlouhém míči za obranu si nepočínal příliš jistě brankář Mrózek a zakončující Fusek ho přehodil – 0:2.

Naděje třineckým mladíkům svitla pár minut po změně stran, kdy se individuálně snažil prosadit Niemczyk. Zadáci jeho snahu zhatili pouze za cenu faulu a sám postižený z penalty se štěstím snížil 1:2.

Na obrat či aspoň vyrovnání se třinečtí fotbalisté nezmohli, navíc když stoperovi Macečkovi uskočil míč a po odrazu od Gajďokovy hlavy skončil v síti, inkasovali potřetí.

Ohlasy trenérů

Sportovní ředitel Marek Čelůstka: „Hloupě vyloučeného Pilcha z porážky neviním, měli jsme dost času, abychom se zápasem něco udělali. Za výkon a za přístup musím pochválit zejména Niemczyka, tak by to mělo vypadat. Ani ostatní hráči si nevedli špatně, akorát se dopustili třech hrubek, které soupeře nemilosrdně potrestal. Opravdu to nebylo špatné, kluci si z toho akorát musejí vzít ponaučení. Pokud budou pokračovat v tréninkové píli, zápas od zapásu to bude lepší a lepší.“
Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál