Rezerva Třince smetla Český Těšín

Rezerva Třince smetla Český Těšín

(23.05.2020) Deset gólů nadělili fotbalisté třinecké juniorky Českému Těšínu. Střelecky se zaskvěl Adam Lasota, který vsítil pět branek.

přát., pátek 22.5.2020
FK Fotbal Třinec
10:0
(5:0)
IRP Český Těšín
Branky: Lasota 5, Nieslanik, D. Maceček, Bulawa, Niemczyk, Demjan. Rozhodčí: Mankovecký – Klečacký, Revaj.
FK Fotbal Třinec: Mrozek (46. Kubik) – Bulawa (46. Tatar), L. Maceček (46. S. Potůček), Lanc, Chloň – Nieslanik, J. Cieslar (46. F. Dohnal), Niemczyk, V. Cieslar – Lasota – D. Maceček (46. Demjan). Trenér: Dohnal.
Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

Pro oba celky se jednalo o první přípravné střetnutí po skončení nouzového stavu. Propastný rozdíl mezi oběma týmy dokreslilo počínání třineckého pravého beka Tomáše Bulawy, který v prvním dějství operoval převážně na pozici křídelního hráče.

Hvězdou utkání na perfektním trávníku Městského stadionu byl jeho spoluhráč Adam Lasota. Podhrotový fotbalista se zapsal do střelecké listiny dokonce pětkrát!

„V některých soutěžních utkáních se Adamovi až tolik nedařilo, potřeboval se střelecky chytit. Snad mu takový zápas prospěje a bude si více věřit,“ řekl asistent třineckého trenéra Petr Joukl.

O dalších pět branek Třince se mezi sebou rozdělili Nieslanik, D. Maceček, Bulawa, Niemczyk a Demjan. Zápas byl jasně v moci domácích a mohl skončit ještě vyšším vítězstvím.

„Soupeř nás příliš neprověřil. Potěšilo nás, že kluci přistoupili k utkání zodpovědně a hráli naplno od začátku až do konce. Hráči drželi míč a chtěli dávat góly i za rozhodnutého stavu,“ dodal Joukl.

Fotbalisté třinecké juniorky se scházejí k tréninkům třikrát týdně. Herní praxi budou rozvíjet v dalších přípravných kláních se Stonavou, Heřmanicemi a rezervou Karviné.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Béčko Baníku bylo nad síly Třince

Druhý přípravný zápas se třineckým fotbalistům nezdařil, po nepřesvědčivém prvním poločase podlehli třetiligové rezervě ostravského Baníku.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2021 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál