Třinec nadělil Zábřehu půltucet

(13.02.2010) V přípravném utkání proti Zábřehu na Moravě se fotbalisté Třince radovali z výrazného vítězství v poměru 6:1. V prvním dějství skórovali Ceplák se Szmekem, v druhém stříleli Matůš s Hanusem.

přát., sobota 13.2.2010
6:1
(2:1)
Zábřeh na Moravě
Branky: Matůš 2, Hanus 2, Ceplák, Szmek - Belaník. Rozhodčí: Čecháček, bez karet
FK Fotbal Třinec: Lipčák – Hrdlovič (60. Lisický), Hupka, Kuděla, Bednarek (60. Martinčík) – Malíř (60. Joukl), Kobylík, Ceplák (60. Hanus), Eismann – Szmek (55. Doležal), Matůš (60. Onuchukwu). Trenér: Neček.
Počet diváků: 50

Slezané postavili do zápasu téměř nejsilnější sestavu. V brance se objevil uzdravený Lipčák, v útoku dostala od úvodní minuty příležitost dvojice Szmek, Matůš.

Třinečtí do utkání nenastoupili nejlépe a po chvíli hry prohrávali po brance Belaníka 0:1. Domácí tato branka nabudila a do konce poločasu třemi góly otočili stav na 2:1.

Zatímco třinecká příprava zanedlouho vyvrcholí utkáním na Spartě, Zábřeh je zhruba v polovině své cesty. I to se projevilo na konečném výsledku. Ve druhé půli navýšil dvakrát skóre Matůš a na konečných 6:1 upravil dvěma góly také střídající záložník Hanus.

Další přípravné utkání odehrají třinečtí fotbalisté ve středu 17. února proti Frýdku-Místků.