Třinec v Žilině remizoval

Třinec v Žilině remizoval

(20.01.2018) Souboj proti žilinským mladíkům byl bez vítěze. Ve velmi pohledném utkání se šancemi na obou stranách byly k vidění pouze dva góly, po jednom na každé straně. Brankáře Žiliny za nepříznivého stavu překonal ve 27. minutě Martin Janošík.

přát., sobota 20.1.2018
MŠK Žilina B
1:1
(1:1)
FK Fotbal Třinec
Branky: 20. Michal Klec (1:0), 27. Martin Janošík (1:1).
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček - Pavol Ilko, Jiří Janoščín, Mikk Reintam (Josef Celba), Imrich Bedecs, Tomáš Masař - Lukáš Buchvaldek (Tomáš Hykel), Richard Vaněk, Šimon Šumbera (Martin Samiec), Martin Janošík (Petr Joukl) - René Dedič (Václav Juřena). Trenér: Jiří Neček.
Počet diváků: 0

Ohlasy trenérů

Jiří Neček, trenér FK Fotbal Třinec

„První poločas byl výborný. Žilina má hodně herní mužstvo, B-tým hraje na čele druhé ligy. Utkání mělo vysokou úroveň, byl to kombinačně běhavý zápas. Poločas skončil 1:1, my jsme inkasovali gól z přímého kopu, kdy to střelec napálil přímo do šibenice. Sami jsme pár minut na to po pěkné kombinaci vyrovnali na 1:1. Utkání nabídlo spoustu šancí, oba brankáři předvedli vynikající výkon. Ve druhém poločase chvíli trvalo, než se náhradníci dostali do hry. Hrálo se ve vysokém tempu, zápas se musel divákům líbit. Výsledek 1:1 je pro oba týmy spravedlivý.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 
 
 
Zápasový servis
 
 

Preview

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál