Třinec v odvetě remizoval

(15.01.2014) Třinečtí fotbalisté remizovali v Luhačovicích s Baníkem Ostrava 0:0. Červení oproti zápasu ve Vítkovicích předvedli daleko lepší výkon směrem dozadu a zaslouženě udrželi nulu. Výbornými zákroky mužstvo podržel brankář Paleček.

přát., středa 15.1.2014
FC Baník Ostrava
0:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec: I. poločas: Lukáš Paleček - Petr Lisický, Jan Krejčí, Benjamin Vomáčka, Tomáš Matoušek - Radek Hála, Martin Motyčka, Jaroslav Málek, Petr Joukl - Tomáš Gavlák, Martin Vlachovič. II. poločas: Lukáš Paleček - Petr Lisický, Michael Hupka, Marek Čelůstka, Tomáš Matoušek - Pavel Malíř, Marek Kyselý, Miroslav Ceplák, Tomáš Voves, Petr Joukl - Radek Gulajev. Trenér: Karel Kula.
Počet diváků: 0

V bojovném utkání měli více šancí hráči prvoligového celku, ale když už se Ostravané dostali přes třineckou defenzívu, stopku jim vystavil brankář Paleček.

Třinecký gólman nestačil pouze na střelu Kukece po rychlém protiútoku. Naštěstí chorvatský hráč trefil pouze tyč.

Bojovné utkání splnilo svůj účel. Trenéři mohli vidět, jak hráči pracují na hřišti po fyzicky náročném období. Bohužel zdravotní problémy nepustily do zápasu Velnera a Malíka, který zřejmě bude i na jaře v třineckém týmu.

Martin Zbončák (asistent trenéra Třince)

„I když měl soupeř vyložené šance, výsledek 0:0 odpovídá průběhu utkání. Z naší strany to bylo lepší než v prvním utkání v Ostravě. Odehráli jsme dobrý zápas směrem dozadu, horší to bylo v ofenzivní části, kde máme ještě co zlepšovat. Kluci mají v nohách těžkou přípravu, což se projevilo na hřišti. Hráči si za dnešní výkon zaslouží pochvalu, ale čeká nás ještě velké množství práce.“