Třinečtí fotbalisté zdolali Liptovský Mikuláš

Třinečtí fotbalisté zdolali Liptovský Mikuláš

(22.01.2020) Fotbalisté Třince uspěli i ve druhém přípravném klání. Na umělé trávě v Žilině si poradili s účastníkem druhé nejvyšší slovenské soutěže.

příp., středa 22.1.2020
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:2
(0:1)
FK Fotbal Třinec
Branky: 24. Janoščín, 62. Wojnar.
FK Fotbal Třinec: Chmiel – Kušnír (46. Burgo), Šuľa, Bedecs, Janoščín (46. Nieslanik) – Steinhübel – Hlúpik, Machalík, Valenta (46. Wojnar), Puchel – Arroyo. Trenér: Habanec.
Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

Na hrotu třineckého útoku v žilinské městské části Strážov, kde se utkání odehrálo, operoval ekvádorský útočník Arroyo, který se vrátil ze zkoušky v Olomouci.

Další příležitost dostal exkarvinský Erik Puchel a také mladý odchovanec Matteo Burgo, který nastoupil do druhého poločasu. Představil se také slovenský středopolař původem z Trnavy Christián Steinhübel, který naposledy kopal třetí nejvyšší rakouskou ligu.

Do zápasu naopak nezasáhla trojice Hapal, Vaněk a Omasta, která si přivezla ze soustředění v Luhačovicích drobné zranění.

Hosté z Třince se ujali vedení poté, co zdařilou souhru na pravé straně zakončilo přenesení hry na levého obránce Jiřího Janoščína, který mířil přesně.

Druhý gól do sítě šestého celku druhé nejvyšší slovenské soutěže přidal Tomáš Wojnar, který po zisku míče a následném přečíslení zúročil nahrávku Filipa Hlúpika.

Po většinu utkání si hosté z Třince směrem dopředu počínali velice aktivně, další zásah už ale nepřidali.

Po výhře nad reprezentaci Slovenska do 19 let zaznamenali fotbalisté Třince další úspěch. Ve dvou odehraných utkáních prozatím neinkasovali.

Ohlasy trenérů

„Hrál se oboustranně pohledný fotbal. Líbil se mi výkon celého našeho mužstva. To, co jsme od hráčů vyžadovali, to splnili. Byli jsme častěji v držení míče, vypracovali jsme si řadu dalších příležitostí,“ konstatoval spokojený asistent trenéra Tomáš Jakus.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál