Třinečtí pokračují ve vítězné vlně

Třinečtí pokračují ve vítězné vlně

(31.08.2006) Muži z Pod Javorového pokračují ve vítězné jízdě. Po skalpu Blšan a Bohemians porazili v pondělní dohrávce Olomoucké mladíky 2:0. Třinecké nezbrzdil ani pozdní příjezd. Po pěti kolech tak Oceláři figurují na čtvrtém místě.

5.kolo, pondělí 4.9.2006
SK Sigma Olomouc "B"
0:2
(0:1)
FK Fotbal Třinec
Branky: 6. a 81. Maceček. Rozhodčí: Štěrba - Ubias, Možíš. Žluté karty: Krajčovič, Kobylík, Komárek - Cieslar, Martinčík.
SK Sigma Olomouc "B": Lovásik - Kopecký (46. Řehák), Komárek, Krajčovič, J. Balcar - J. Schulmeister (75. Šalamoun), Melinho, Kobylík, Janotka - Peška (29. Hrubý), V. Schulmeister. Trenér: Jiří Balcárek.
FK Fotbal Třinec: Vreštiak - Vavruša, Čelůstka, Brezničan, Martinčík - Malíř, Cieslar, Ceplák, Kořínek (77. Miko) - Kluz (61. Lasota), Maceček (86. Szmek). Trenér: Pavel Hajný.
Počet diváků: 478
Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu

Sílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 10:15
FK Fotbal Třinec
1. SK Prostějov