Třinečtí porazili Orlovou

(14.02.2012) Ze svižného duelu plného šancí vyšli lépe fotbalisté Třince. Druholigový tým porazil na umělé trávě domácí Orlovou 4:2. O góly se postarali Nekuda, Malíř (pen.), Surynek a Charuza.

přát., úterý 14.2.2012
Slavia Orlová
2:4
(0:1)
Branky: Petr Nekuda (0:1), (1:1), Pavel Malíř (penalta, 1:2), Martin Surynek (1:3), Jan Charuza (1:4), (2:4).
Počet diváků: 0

Třinečtí přijeli do Orlové napravit nevydařené utkání z Olomouce a to se jim částečně podařilo. Diviznímu lídra po vyrovnaném úvodu začali postupem času přehrávat a do poločasové přestávky odcházeli s jednobrankovým vedením po úspěšném zásahu Nekudy.

Po změně stran se domácím podařilo po pohledné akci vyrovnat. Nerozhodný stav však dlouho nevydržel. Ve vápně byl faulován Malíř a sám postižený penaltu využil. Třetí branku Třince přidal hlavou Surynek a trefil se i testovaný stoper Charuza. Domácím se v závěru utkání podařilo už jen snížit na konečných 2:4.

Ľubomír Luhový: "Utkání bylo svižné, mělo dobré tempo, hrálo se nahoru dolů. Diváci viděli velmi dobrý fotbal, Orlová ukázala, že má kvalitní tým. Jsem rád, že jsme si proti nim mohli zahrát."