V Prostějově gól nepadl

V Prostějově gól nepadl

(12.11.2016) Znovu bez inkasovaného gólu. Třinečtí opustili Prostějov s druhým čistým kontem v řadě. Bohužel oproti zápasu proti Pardubicím se nedokázali prosadit v útočné fázi a z Hané vyvezli pouze bod.

15.kolo, sobota 12.11.2016
1. SK Prostějov
0:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Rozhodčí: Pavel Orel – Zdeněk Dobrovolný, Zdeněk Arnošt. Žluté karty: Martin Motyčka, Dario Krišto (oba Třinec).
1. SK Prostějov: Zdeněk Kofroň – Martin Hirsch, Aleš Rus, Aleš Schuster, Josef Pančochář – David Píchal (63. Jan Šteigl), Michal Skwarczek, Martin Sus, Lukáš Petržela – Petr Nekuda, Karel Kroupa. Trenér: Miroslav Takáč.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček – Michal Stříž, Marek Čelůstka, Mikk Reintam, Imrich Bedecs, Jiří Janoščín – Petr Joukl (65. Jakub Teplý), Dario Krišto, Martin Motyčka, Martin Janošík – René Dedič. Trenér: Jiří Neček.
Počet diváků: 390

Komentář k zápasu

Třinečtí vstoupili do utkání aktivně a brzy po úvodním výkopu se zjevil sám před brankářem Kofroněm Stříž, jenže prostějovský gólman byl příliš blízko třineckého hráče a nepovolil Střížovi nic jiného než ho nastřelit.

Ve 12. minutě měl Kofroň spoustu práce s dalekonosnou střelou Bedecse, která mířila do levého rohu prostějovské brány. Kofroň se vyznamenal i o chvíli později, kdy zlikvidoval gólovou hlavičku Joukla z bezprostřední blízkosti.

Hanáci v první půli Palečka téměř neohrozili. Po změně stran přidali na bojovnosti a pro třineckého gólmana byli o něco nebezpečnější. Ne však natolik, aby dokázali vstřelit kýžený gól. Nejblíže k tomu byli v závěru zápasu, kdy z chumlu hráčů před třineckou bránou zkoušel vystřelit Hirsch, ale neuspěl.

Hosty mohl ve druhé polovině zápasu spasit Dedič a také Joukl. Třinecký útočník před šestnáctkou prošel přes brankáře Kofroně, ale vzápětí o míč přišel. Záložník se čtyřkou na dresu zase zkusil štěstí střelou přes hlavu, bohužel ani on nerozradostnil čtveřici fanoušků v třineckém kotli, která si za svůj výkon zaslouží obrovskou pochvalu.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál