V premiéře prohráli

V premiéře prohráli

(27.06.2015) Třinecký tým v prvním přípravném utkání představil šest nových tváří, bohužel na vítězství proti Frýdku-Místku to nestačilo a Třinec prohrál 3:0.

přát., sobota 27.6.2015
MFK Frýdek-Místek
3:0
(2:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 35. Issiaka Bello (1:0), 44. Lukáš Ďuriška (2:0), 72. Jakub Hroniec (3:0). Rozhodčí: Michal Galásek - Radim Duda, Vít Závodný. Žlutá karta: Martin Slaninka (Frýdek-Místek).
MFK Frýdek-Místek: Ondřej Prepsl - Petr Zavadil, Adi Mehremič, Martin Slaninka, Martin Krčula, Marián Jarabica, Petr Kurtin, Petr Zapalač, Marek Langr, Issiaka Bello, Matúš Hubočan. Střídali: Matěj Mihálek - David Javorek, Martin Matúš, Jakub Hroniec, Lukáš Ďuriška.
FK Fotbal Třinec:
1. poločas: Lukáš Brych - Richard Kačala, Pavel Malcharek, Jaroslav Málek, Martin Blaho, Václav Tomeček, Lukáš Salachna, Michael Hupka, Martin Neubert, Marek Gajdošík, Pavel Hloch.
2. poločas: Václav Bruk - Richard Kačala (60. David Martynek), Michael Hupka (67. Pavel Hloch), Michal Velner, Martin Samiec, Peter Kučera, Pavol Zimka, Miroslav Ceplák, Jan Silný, Martin Motyčka, Michal Kamenčík.
Počet diváků: 184

Komentář k zápasu

Richard Kačala (Prešov/2. liga SVK), Martin Blaho (Šurany/4. liga SVK), Lukáš Salachna (Zlín), Martin Neubert (Opava/2. liga), Jan Silný (Slovácko) a Michal Kamenčík (Prešov/2. liga SVK), to je šestice nových tváří, která se objevila v jednadvacetičlenné soupisce pro dnešní derby utkání proti Frýdku-Místku.

I domácí nastoupili s několika zajímavými jmény, především Issiaka Bello byl jedním z nejviditelnějších hráčů na hřišti a zároveň byl u první branky svého týmu, když vrátil do brány odraženou střelu z levé strany.

U jedné branky v prvním poločase neskončilo. V závěru první půle se na hranici vápna opřel do míče Lukáš Ďuriška a nádhernou střelou zvýšil na 2:0.

Třinečtí si v utkání vytvořili několik dobrých příležitostí, ale brankáře Prepsla, ani Mihálka překonat nedokázali. Prosadili se pouze domácí. V 72. minutě usměrnil centr z levé strany do Brukovy brány střídající Jakub Hroniec a třetím gólem pečetil vítězství Valcířů.

Třinecké fotbalisty čeká od pondělí čtyřdenní soustředění v Blšanech, které završí dvojutkáním v Praze na Strahově proti pražské Spartě.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Nehráli jme to, co jsme si řekli,“ řekl Jakus po utkání v Pardubicích

Po sedmi zápasech, v nichž bodovali, vyšli třinečtí fotbalisté naprázdno. Utkání na trávníku vedoucích Pardubic se jim výsledkově ani herně nevyvedlo. „Hráli jsme zbytečně ustrašeně,“ prohlásil třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
Zápasová fotogalerie
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál