Wolibórz si z Třince odvezl desítku

Wolibórz si z Třince odvezl desítku

(29.01.2020) Rozdíl několika soutěží byl na první pohled znát. Fotbalisté Třince v poměrně omlazené sestavě si bez potíží poradili s celkem Słowianin Wolibórz, lídrem I. A třídy.

příp., středa 29.1.2020
FK Fotbal Třinec
10:1
(5:1)
Slowianin Wolibórz
Branky:11. a 68. Steinhübel, 13. a 41. Cienciala, 48. a 90. Wojnar, 25. Machalík, 29. Arroyo, 79. Niemczyk, 83. Hlúpik – 14. Adamczyk. Rozhodčí:Máchálek – Kotík, Dresler. ŽK:Gabor.
FK Fotbal Třinec: 1. poločas: Mrózek – Bulawa, Šula, Kušnír – Zahaluk, Samiec, Machalík, Steinhübel, Cienciala – Lasota, Arroyo. 2. poločas: Adamuška - Burgo, Bedecs, Janoščín – Hlúpik, Niemczyk, Steinhübel, Valenta, F. Szotkowski – Wojnar, Nieslanik.
Slowianin Wolibórz: Maik – E. Polak, Adamczyk, Keska, Osicki, Lis, Gabor, Mika, N. Polak, Deren, Skarbinski. Náhradníci: Ziobro, Borek, N. Polak, Czerna, Osiecki, Lukas, Pawlak.
Počet diváků: 40

Komentář k zápasu

Účastník sedmé nejvyšší soutěže v Polsku je prvním týmem, který proti Třinci v přípravném období dokázal skórovat. Na Polakovu kolmici si naběhl Adamczyk a překonal brankáře Mrózka.

Nadějný gólman se vyznamenal o několik minut později, kdy vyrazil Derenovu ránu zblízka. To byly dvě situace, kdy polský soupeř Třinci zle zatopil.

Svěřenci trenéra Svatopluka Habance čekali na gól jen deset minut, skóre otevřel prudkou střelou z levé strany slovenský středopolař Steinhübel – 1:0.

O dvě minuty později se na levé straně dostal do koncovky Cienciala a počínal si chladnokrevně, jeho zakončení znamenalo druhý gól.

Pětibrankovou poločasovou „normu“ naplnili Machalík, jenž na brankáře Maika vyzrál poněkud šťastnou střelou, dále Arroyo, který střelou pod břevno zblízka zúročil nahrávku Ciencialy a nakonec Cienciala, jenž po nahrávce Samiece propálil Maika.

Ve druhém poločase se třinečtí fotbalisté prosadili rovněž pětkrát. Poprvé se tak stalo díky Wojnarovi, který hlavou zúročil centr Szotkowského – 6:1.

Posléze se znovu dostal ke slovu Steinhübel, který pokořil gólmana přízemní střelou. Do střelecké listiny se zapsal také mladík Niemczyk, jásal po nahrávce Hlúpika.

Závěrečná desetiminutovka přinesla ještě dvě změny stavu. Před brankářem Ziobrem se zjevil Hlúpik a zacílil k pravé tyči. Autorem poslední branky byl Wojnar, v závěrečné minutě uzavřel na konečných 10:1.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 
 
 
Zápasový servis
 
 

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 15:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec