Z Karviné se ctí

Z Karviné se ctí

(23.02.2013) Třinečtí fotbalisté obstáli v zápase proti Karviné a s téměř nachystaným soupeřem na mistrovská utkání, odehráli více než vyrovnanou partii. Bohužel o výsledku rozhodla přesnější koncovka domácího týmu.

přát., sobota 23.2.2013
MFK Karviná
1:0
(1:0)
FK Fotbal Třinec
Branka: 31. Mariusz Sobala (1:0).
FK Fotbal Třinec: Martin Lipčák - Petr Lisický, Martin Švec, Petr Cigánek (80. Marek Samek), Martin Sporysz - Pavel Malíř (60. Daniel Klimas), Martin Motyčka (60. Tomáš Matoušek), Michael Hupka (60. Marek Kyselý), Pavel Eismann - Josef Čtvrtníček - Václav Juřena (70. Filip Buryán). Trenér: Miroslav Kouřil.
Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

Svěřenci trenéra Kouřila vstoupili do utkání opatrně a čekali, co soupeř, jenž za týden hraje druholigové utkání, vymyslí. Kromě pár šancí, se kterými si poradil brankář Lipčák, nevymyslel téměř nic.

To platilo do 30. minuty. Pak domácí udeřili. Chybu ve středu pole využili domácí k rychlému protiútoku, Besta prošel po levé straně až před malé vápno, kde zpětnou příhrou předložil balón exorlovskému Mariuszovi Sobalovi, pro kterého nebyl problém uklidit míč do brány.

Postupem času se začali osmělovat i Třinečtí, jenže své šance nedokázali proměnit. Neuspěli jak z dobrých střeleckých pozic, tak ani z přečíslení tři na dva, které zazdila nepřesná přihrávka.

I přes závěrečný tlak se hutnickému týmu vyrovnat nepodařilo a odešel z karvinské umělky po nejtěsnějším možném výsledku poražen.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Preview

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál