Zajímavý fotbal body nepřinesl

Zajímavý fotbal body nepřinesl

(21.11.2015) Velmi dobrý, bojovný a zároveň pohledný fotbal viděli diváci na stadionu Rudolfa Labaje. Bohužel pro Třinec to mělo špatný konec, neboť jediný gól vstřelil pardubický záložník Daewon Kim.

16.kolo, sobota 21.11.2015
FK Fotbal Třinec
0:1
(0:0)
FK Pardubice
Branka: 62. Daewon Kim (0:1). Rozhodčí: Jan Machálek - Petr Antoníček, Petr Caletka. Žluté karty: Miroslav Ceplák, Jiří Janoščín - Martin Šejvl, Jan Jeřábek.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček - Michal Velner, Marek Čelůstka, Pavel Hloch, Jiří Janoščín - Imrich Bedecs - Petr Joukl (74. Mario Latocha), Václav Mozol (67. Jaroslav Málek), Miroslav Ceplák (67. Lukáš Salachna), Jakub Teplý - René Dedič. Trenér: Karel Kula.
FK Pardubice: Milan Knobloch - Martin Šejvl, Tomáš Pospíšil, Ondřej Vencl, Vojtěch Kakrda - Daewon Kim (88.Daniel Kovář), Jan Řezníček, Jan Jeřábek, Petr Kudrna, Adam Fousek - Michal Petráň (63. Joel Ngandu Kayamba). Trenér: Jaroslav Míchal.
Počet diváků: 311

Komentář k zápasu

Pod vedením staronové trenérské dvojice Karel Kula – Martin Zbončák vstoupil Třinec do souboje s Pardubicemi velmi nebojácně, přesto první minuty patřily hostům. Hned ve druhé minutě musel před domácí bránou hasit požár po střele Petráně výborný Paleček.

Třinečtí se z pardubické aktivity nemohli vzpamatovat a hosté z toho mohli vytěžit první gól utkání, jenže ani Jeřábek, ani Fousek a poté i Petráň neuspěli proti Palečkovi.

Domácí se nakonec oklepali a v druhé polovině první půle měli i šance. Dědičova střela z levé strany minula bránu a vzápětí běžel sám na bránu, bohužel ani napodruhé neprostřelil Knoblocha.

Další velkou šanci měl slovenský útočník v 60. minutě, kdy běžel sám na pardubického brankáře, bohužel gólmana, který v úterý vychytal útočníky Sparty, nepřekonal.

A tak přišel trest. K odkopu Hlocha se dostal Petráň posunul míč na volného Daewona Kima a korejský záložník napálil míč s pomocí Čelůstky do třinecké brány.

Třinečtí v dalších minutách Východočechy zatlačili a snažili se o vyrovnání, jenže Málkův přímý kop v bráně neskončil. V závěru to ještě před pardubickou svatyní několikrát zahučelo, jenže kýženého gólu se domácí diváci nedočkali a po závěrečném hvizdu se museli smířit s druhou domácí porážkou v sezóně.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
Zápasová fotogalerie
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál